Habbo

Habbo oyna, indir
Habbo

Habbo 1999 yılında Sampo Karjalainen ve Aapo Kyrölä tarafından geliştirilmiş, tarayıcı tabanlı bir sosyal oyun olarak başladı. 2000 yılında Finlandiya’da kurulan Sulake şirketi tarafından kurumsal bir yapıya kavuşturuldu. Hızlı bir büyüme süreci yaşayarak günümüzdeki popülerliğine ulaştı. Oyun, Habbo Hotel adıyla da bilinir ve Ağustos 2012 itibariyle dünya genelinde 150 ülkeyi geçkin, 11 farklı dilde ve 30’dan fazla yerel ödeme sistemi ile 230 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcıya hizmet sunmaktadır.

Resmi Sitesi
Tür:MMORPG
Rol yapmaReal Life
PVPYok
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Themepark
Geliştiricisi:Sulake Corporation Ltd.
Durum:Piyasada
Platform:MAC, PC Oyunu
İş Modeli:Ücretsiz, Öğe alışverişi,
Hemen oyna: Oyna
Çıkış tarihi: 2004
Nerede oynanır: Tarayıcı

Habbo Online Ücretsiz Oyna

Habbo, oyuncuların kendi karakterlerini yaratma ve yeni arkadaşlar edinme imkanı sunan bir platformdur. Diğer kullanıcılarla sohbet edebilir ve görevleri tamamlayarak oyun içi başarılar elde edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli oyunlar oynayarak partiler düzenleyebilirsiniz. Kendi oda tasarımınızı oluşturmak için oyun içi paraları kullanabilir ve odanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı odanıza davet etme seçeneğine sahipsiniz ve diğer kullanıcıların odalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Habbo’da çeşitli etkinlikler düzenlenir ve bu etkinliklere katılarak rozetler ve hediyeler kazanma şansınız bulunur.

Oyuna hiç para ödemeden devam edebilirsin. Sadece mağaza ve diğer bazı öğeleri isteğin üzerine ücretli satın alabilirsin.

Habbo’yu Nasıl Oynarsın?

Web sitesine girip üyeliğinizi oluşturduktan sonra, karakterini kurmalısın. Bir ana odaya sahip olacaksın. Hotel Yöneticisi sana bazı bilgiler sunacak ve bu bilgileri kullanarak ilk adımı atacaksın.

Herkese açık odalar sayesinde diğer Habbolar ile tanışın. Oyun içi etkinlikler de en çok kullanılan şey Habbolar ile sohbet edip yeni bir arkadaşlığı başlatmaktır.

Alışverişe çıkarak, vatandaşlığı tamamlayacağınız süper odası etkinliklerden kendinizi geri çekemeyebilirsin. Habbo way size otelde nasıl davranılması gerektiğini öğreten önemli bir rehberdir. Ayrıca Nft avatar ile oluşturulmuş Habbo karakterleri MetaMask cüzdanına bağlanıp ETHEREUM ve benzerleri ile satın alabilirsin. Bununla ilgili aşağıdaki videoyu izleyin. Ve burada Habbo Avatarlarını görebilirsin.

1 geri izleme / bildirim

  1. Furcadia Online - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*