FusionFall

Fusionfall game
Fusionfall

Fusionfall game olarak piyasaya 2009 yılında ilk adımını atan oyunda çok güzel anılar geçmiştir. Kapatılan oyunlar arasında maalesef yerini erken alan Cartoon Network ve Grigon Entertainment geliştirilen bir oyundu.

Çevrim içi çok oyunculu bir video oyununu neden kapandığını anlatacağız. Ancak Cartoon Network’ün animasyon serisinin çocuklarını ve hayranlarını hedef aldığını söylemekte yarar var. 

Fusionfall gameFusionfall Yayıncısı: Fusionfall Offical
Türü:Mmog
Rol:Super-Hero
PVPHayır
Sınıflandırma:AAA
Engine:Custom
Stil:Bilinmez
Geliştiricisi:Grigon Entmt.
Durum:Kapalı
Çıkış Tarihi:2009 – 2013
Dağıtım Türü: İndirilebilir
Oyun İç Modeli: Free
Platform:Bilgisayar
Değerlendirme:7
Diller: İngilizce
Fusionfall Oyun Bilgileri

FusionFall’ın temel özellikleri arasında, açık dünya keşfinden tutunda, görevler, özelleştirmeler, karakter etkileşimi vardı. Aşağıdaki Fusionfall oyununu kısa bir anı olarak izleyin. Sonrasında oyunu neden kapandığına dair bilgi aktaralım.

  • Az Oyuncu Sebebi: FusionFall’ın oyuncu tabanında aşırı düşüş yaşandı. Başlangıçta önemli sayıda oyuncunun ilgisini çeken, ancak birçok çevrimiçi oyunda olduğu gibi ilgi bir anda azalmaya devam etti. Oyunu aktif olarak daha az kişinin oynaması ve beklenmedik bir düşüş, oyunu geliştiren firmanın ekonomik patlamasına neden oldu.
  • Teknik ve Bakım Zorlukları: Oyun grafikleri ve görsel özellikleri çalıştırmak, oyunun sorunsuz ve güvenli bir şekilde yönetmek için bakım ve desteği gerektirir. FusionFall muhtemelen teknik zorluklarla ve hata düzeltmeleriyle karşı karşıya kaldı. Ayrıca Cartoon Network programlarından karakterlere yer veren firma, lisanslama ve hak sorunlarına neden oldu.

FusionFall, Ağustos 2013’te kapatılarak, popülerliğine rağmen oyunda, kapanmasına yol açan teknik ve mali zorluklarla karşılaşması oldukça üzücü bir durum haline geldi. Aktif oyuncu sayısı, o süreye kadar oynadığı haritalarda ayak izlerini bir anı olarak bıraktı.

Geçmişten günümüze kadar oynanmış ve bugünde yine sevilecek bir tarzda oyunu özlemiş olarak bulunuyoruz. Geçmiş zamanlarda ki, akıcı halini bilenler, kapatıldığını duyduğunda çokça hayal kırıklığına uğradılar. Ama online oyunlar her zaman kalıcı olamayabilir. Bu yüzden belli vakitlerinizi ayırmanızı, çok fazla vakit harcamamanızı öneririz.

Sizin de daha önce oynamış, ve şuan kapalı olduğunu düşündüğünüz bir oyun varsa, yorumlara yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*