Güncel Altcoin Haberleri 21.05.2021

Kripto haberleri güncel
Kripto haberleri güncel özet

Her gün güncel olarak Bitcoin ve altcoin haberleri yayınlayarak, kripto para piyasasında gelişmeleri bildiriyoruz. Böylece kripto para birimi haberlerini coinleri satın almadan farkındalık kazanacaksınız.

 • Ünlü Cryptocurrency Yatırımcıları Forbes’un Verilerini Alıntılıyor !
  Son 1-2 Haftada Büyük Kayıplar YouTube, “Son dokuz günde, ünlü kripto para birimi yatırımcılarının elinde bulunan kripto para varlıkları yaklaşık 15,5 milyar dolar azaldı” dedi. Bildirildiğine göre, en çok kaybedilen yatırımcı Michael Sailor‘du. Michael Sailor’s Microstertage tarafından tutulan bitcoinin değeri, dokuz gün boyunca 3,3 milyar dolardan 1,8 milyar dolara düşerek yaklaşık% 45 oranında değer kaybetti. Küresel bir yatırımcı olan Tim Draper, varlıklarının yaklaşık% 39’unu 1.8 milyar dolardan 1.1 milyar dolara kaybetti.
 •  Bitcoin rekor kıran bir stabilcoin borsasına daldı
  Son 24 saat içinde büyük borsalara akan stabilcoinler görüldü. YouTube tarafından bildirilen Cryptoquant verilerine göre 5.28 milyar USD’lik rekor bir ölçek kaydetti.

Bildirildiğine göre, balinaların düşük fiyatlarla bitcoin satın almak için büyük ölçekte stabilcoin gönderdiği görülüyor. Kripto para analisti Lex Moskovski, Twitter’da “Bu, Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımının 8 Şubat’ta açıklanmasından daha büyük bir hamle” dedi. Pek çok insan düşük bir puan almaya çalışıyor ”dedi.

Bitcoin düşüşüne katkıda bulunan 5 neden

 • Analiz, bu bitcoin düşüşüne katkıda bulunan 5 neden Decrypt tarafından analiz edildi
 1. Haftalarca bitcoin düşüşüne katkıda bulunan beş nedeni bildirdi.
  Haber medyası kışkırtıcı bir şekilde Çin’in kripto para birimini yasakladığını bildirdi
 2. Elon Musk Tesla’nın bitcoin satma önerisi çelişkileri nedenlerden sayılıyor.
  Vadeli işlemlerin tasfiyesi / kaldıraçlı pozisyonların tasfiyesi
  Tether hazırlıkları Varlık iflasına ilişkin kaygı, çoğu fon nakitsiz kaldı.
 3.  Amerikalılar kripto para birimini satıyor vergi beyannamesinin son günü
 • Avustralya Dijital Ekonomi Bakanı 

Kripto para birimine yatırım yapıyorum, sorun yaşamayacağım ” CoinDesk’e göre, kripto para konusunda uzmanlaşmış bir medya kuruluşu olan CoinDesk’e göre, Avustralya’da Finansal Hizmetler ve Dijital Ekonomi Bakanı Jane Hume, Borsa Komisyoncuları ve Mali Danışmanlar Derneği toplantısında düzenlenen ayın 20’sinde Sidney, Avustralya’da yapılması sağlanacak.

Bu “Tüketicilerin kripto para yatırımı ile ilgili bir sorun yaşamayacağım. Kripto para birimi, büyüme potansiyeli olan önemli bir varlık sınıfıdır. Aynı zamanda, “Cryptocurrency oldukça değişken, yüksek riskli bir varlıktır” diye ekledi. O gün ayrıca, “Avustralya hükümetinin şu anda kripto para varlıkları üzerinde net düzenlemeler uygulamadığını kabul ediyorum. Ancak, tüm varlık sınıflarına yapılan yatırım gibi, kripto para birimi de Avustralya yasalarına tabi olacaktır. “dedi.

 • Kripto para birimine yatırım yapmak gereksiz

Global Economics’e göre, İsviçre yatırım bankası UBS, Bitcoin’i bir ‘spekülasyon aracı’ olarak işaret ederek, portföyüne Bitcoin’i dahil etmeyeceğini açıkça belirtti. UBS, bir haftalık% 10’dan fazla fiyat dalgalanmasında yaygın olan bitcoin’in dalgalanmasının sadece bir para birimi olmadığını, aynı zamanda küçük hisse senetlerine kıyasla önemli ölçüde dalgalandığını eleştirdi.

Yahoo Finance‘e göre, UBS Global Varlık Yönetimi Baş Yatırım Sorumlusu Mark Hippel, o gün müşterilere gönderilen bir analiz notunda, UBS’nin bitcoin’i ‘özel bir varlık’ olarak sınıflandırdığını söyledi. sınırlıdır.

” Ancak Hippel, bitcoin’i para birimi yerine, dijital altın ” olarak ifade eden bazı bitcoin takipçilerinin yorumlarının da kendi açılarından anlamlı olduğunu değerlendirdi. Kripto para biriminin hisse senetleri ve tahviller gibi geleneksel yatırım varlıklarıyla çok düşük bir korelasyona sahip olduğunu ve en iyi portföyün çeşitlendirilmiş bir yatırım varlığı olarak kripto para birimini kullanmak olduğunu ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*