Master x master MXM Game

master x master oyunu
master x master

Master X Master” (MXM), birinci ve üçüncü şahıs nişancı öğelerini bir araya getiren bir çevrimiçi çok oyunculu bir oyundu. NcSoft tarafından geliştirilen ve yayımlanan bu oyun, MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası) türüne ait bir oyundu, ancak diğer MOBA’lardan farklı olarak, oyuncuların birçok farklı kahraman karakteri kontrol edebildiği bir sistem sunuyordu.

Master X Master (MXM) adlı oyunda, oyuncular “Master” olarak adlandırılan farklı karakterleri kontrol edebilirler. Her bir Master, özel bir oynanış tarzına sahip olup çeşitli yeteneklere sahiptir ve farklı oyun modlarına uygun karakterler sunar. Oyuncular, istedikleri Master’ı seçerek diğer oyuncularla veya yapay zeka düşmanlarıyla çeşitli savaşlara katılabilirler.

Master X Master Kapandı mı?

Evet. Kapanan oyunlar arasında yerini almıştır. Fakat oyunda serüvenleri anlatacak olursak, önemli bilgileri mevcuttur.

Oyunun dikkat çeken özelliklerinden biri, her Master karakterinin birincil ve ikincil silahları olması ve oyuncuların savaş sırasında bu silahlar arasında geçiş yapabilmesiydi. Ayrıca oyunda birçok farklı oyun modu bulunuyordu, bu da oyunculara çeşitli oyun deneyimleri sunuyordu.

Ancak, “Master X Master” 2017 yılında piyasaya sürüldü, kısa bir süre sonra 2017 yılında oyuncu tabanının yetersiz olması nedeniyle sunucularını kapatarak resmi olarak sona erdi. Bu nedenle, oyuna olan erişim veya oyunun etkin olarak oynanabilir olup olmadığı hakkında güncel bilgilere erişmek zor olabilir.

Oyun kılavuzları ve ipuçları için bizi takipte kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*