Minions of Mirth

Minions of Mirth
Minions of Mirth

Bir oyuncu topluluğu tarafından geliştirilen Minions of Mirth, yıllardır fantastik MMORPG dünyasının kült favorisi olmuştur. Oyun, zengin ve içerikleri bir 3D fantezi dünyası sunmakla kalmayıp aynı zamanda yüzlerce saat süren görevler ve oynanış deneyimi sunar. Ayrıca, katılımcı ve yaratıcı bir topluluğu yer edinmiştir. Prairie Games’in gelişmiş oyun teknolojisi ile özel olarak sunulan oyun içi etkinliklerle oyuncuları büyüleyen deneyime yer verir. Minions of Mirth, deneyimli oyuncuların yanı sıra yeni başlayanların da keyifle oynayabileceği ve arka planında gelişme yapılan bir tür 3D fantastiktir.

Minions of Mirth: Undead Wars’u oynamak ücretsiz olup, herhangi bir kredi kartı veya kişisel bilgi istenmez.

Adanmış, yardımsever ve misafirperver oyuncularına ev sahipliği yapan bu oyun oyuncuların grupları tarafından kuruldu. Bu nedenle bir oyuncu gözüyle hikayelerin ve sanatın çoğu önemle vurgulanmıştır.

Minions of Mirth Kılavuzu

  • Hızlı ve basit Lonca Oluşturma: Herkes, aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları veya herhangi bir kişiyle birlikte bir lonca oluşturabilir ve sürdürebilir.
  • Kolayca Yapılan İttifaklar: Hızlı maceralar veya ani baskınlar için ittifaklar kurmak kolaydır, böylece arkadaşlarınızla veya lonca arkadaşlarınızla her an maceraya atılabilirsiniz.
  • Basit Tarzda Sunucu Atlamaları: Herhangi bir sunucuda karakterlerinizden birini oynama kolaylığı, arkadaşlarınız veya lonca arkadaşlarınızla her zaman birlikte maceraya katılmanızı sağlar.

Diğer Etkinlik ve Özellikleri

3 Farklı Diyarda Kendi Yolunuzu Seçin: Işığın takipçisi olarak oynayın, karanlığın minyonlarına katılın veya canavarlar diyarında kötülüğe dönüşerek enerjinizi dışa atın.

Favori Maceracı Türünüzü Seçin: Savaşçılar, Rahipler ve daha fazlası! Hangi seçim hoşunuza giderse onunla yola başlayın.

12 Farklı Fantezi Irk Arasından Seçim Yapın: Elfler, Cüceler, Ogre, İnsan ve Titanlar! Bunlar içinde öne çıkan Orklar da bulunur. 3 Farklı “Realms” karakter ırklarınızı seçerek fark yaratmaya başla.

İnternet Bağlantısına Gerek yok: Tek oyunculu mod sayesinde, internet bağlantınızın olmadığı zamanda bile oyunun keyfini çıkarabilirsin. Tüm Minions of Mirth içindeki, karakter ırkını ve sınıflarını bir versiyon olarak eksiksiz oynayabilirsin.

Özgün Çalan Orkestral Müzik: Minions of Mirth, besteci Ronald van Deurzen’in 1 saatten fazla süren muhteşem orkestral müziğini dinleyin.

Kendi Eşyalarınızı Yaratın: Crafting sistemi ile yeni büyülü eşyalar üretilebiliyor. Sihirli iksir, silah ve zırhlar göz alıcı ITEM olarak bilinir.

Premium Sürüm de var: Daha fazla özellik isterseniz ücretsiz yanında Premium fırsatı sunar. Çoklu sınıflandırmalar ve Prairie Games Premium Sunucularına erişim için az ücret ödersiniz.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesini görüntüle
Tür3 D RPG
Rol yapmaFantastik
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciPrairie Games
DurumPiyasada
PlatformWindows, MAC Oyunu
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaMac’ta Oyna, Windows’ta Oyna
Çıkış Tarihi2005/2017

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*