Fruit Warriors

Fruit Warrior
Fruit Warrior

Fruit Warriors, oyuncuların Taskana gezegeni Heim’de geçen bir hikayeyi keşfettikleri, organik ürün temalı bir eğlence dünyası oyunudur. Heim, Dünya’dan uzak bir gezegendir ve doğal ürünlerden oluşan sevimli savaşçılarla dolu bir yerdir. Bu dünyada dolaşabilir, farklı yeteneklere sahip kemerler kullanarak savaş becerilerini geliştirebilir ve Meyve Savaşçısı topluluğuna katılarak daha fazla kontrol elde edebilirler.

Meyve savaşçısı derken, 37Games tarafından yayınlandığı ve tarayıcı tabanlı, meyve temalı bir SRPG oyunu vurgulamak gereklidir.

Fruit Warriors Özelliği ve Karakter Listesi

Hikaye, Heim’in kötü niyetli varlıklar tarafından saldırıya uğradığı bir senaryoya dayanır. Farklı organik ürün temalı karakterler arasından seçim yapabildiğiniz gibi, her biri kendi özelliklerine ve yeteneklerine sahip olduğunu belirtelim. İblis Kralı’nın getirdiği karanlığı engellemek için oyuncular, savaş sırasında organik ürünleri stratejik bir şekilde kullanmalıdır. Zafer, her oyuncunun seçimlerine ve taktiklerine bağlıdır.

“Fruit Warriors,” eğlenceli ve benzersiz bir oyun deneyimi sunar, oyuncuların organik ürünlerle dolu bu dünyada kötülüğe karşı savaşmalarını gerektirir. Strateji ve takım çalışması önemlidir, ve oyuncuların Heim’i kurtarmak için birlikte çalışmaları gerekir.

Aslında anime karakterlere benzer yapılarla çizilmiş, güzel ve tatlı tipler vardı. Bunların şekilleri de, isimleri de güzeldi.

  • Chili
  • Eggplant
  • Durian
ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiFruit Warriors sitesi ve oyun kapanmıştır.
TürMMORPG
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilThemepark
Geliştirici37Games
DurumKapalı
PlatformWindows
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaOynanamaz
Çıkış Tarihi2016

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*