Mu Archangel

Mu online archangel
Mu archangel

MU Archangel, WebZen tarafından geliştirilen bir rol yapma oyunu olup, İos veya Android için oynanabilir. Fakat masaüstü içinde Apk veya indirilebilir türleri de mevcuttur.

Ancak masaüstünde oynamak için mevcut orijinal Mu online sürümünü de tavsiye ederiz.

Bu oyun, ünlü MU çevrimiçi evrenine geri dönüşü temsil eder.

Karanlığın Tanrısı ile yıllarca süren acımasız bir savaş sonrasında, ülkenin savaşçıları Kundun’u Sekromikon adlı bir yerde hapsedebilirler. Ancak şimdi intikam peşinde koşan ve kıskançlıkla dolu bir ruh, barışı tehdit eder ve Kundun’u kurtarmayı planlar.

Savaşçılar! Bu tanıdık ancak daha da tehlikeli tehdide karşı savaşa hazırlıklı olun. Kundun’u ve kıskanç General Gion’u durdurmak için favori karakterleriniz geri döndü ve daha güçlü hale geldiler.

Elf’in muhteşem yayları ve okları, Kara Şövalye’nin muazzam güçleri veya Kara Büyücü’nün inanılmaz büyüleri arasından seçim yapabilirsiniz. MU Archangel, yeni ve daha güçlü karakterlerle General Gion ve Kundun’a karşı savaşmayı vaat ediyor.

Gelecekteki savaşa hazırlıklı olun, çünkü savaş daha önce görülmemiş bir boyuta ulaşacak ve tüm dünya karanlık bir çağa sürüklenebilir. Güçlerinizi birleştirin ve yaklaşan savaşta savaşın.

Mu Archangel PC İçin İndir

Oyun kurulduğundan bu yana bir çok kullanıcı bilgisayar için nasıl indireceğini merak eder. Şimdi aşağıda yayınlamış olduğumuz oyun bilgileri ile tüm ihtiyaçlara çözüm bulacaksınız.

Orjinal Sitesi
Tür:Mmorpg
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Yok
Geliştiricisi:Webzen
Durum:Piyasada
Fiyat: Ücretsiz, Mağaza içi satın alma
İş Modeli:Android için İndir, Mac için indir
Hemen oyna: Bilgisayar 1 indirme linki, Pc 2 indirme linki

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*