9Lives Arena

9Lives arena
9Lives arena

9Lives arena çevrimiçi RPG oyunları arasına gelecek, mükemmel bir aksiyon oyunudur. Çevrimiçi ve çevrimdışı Ooogy içeren ve beceriye dayalı teke tek (1e 1) odaklanmış kripto NFT içeriklerine sahip online RPG arayanlara özel geliştirildi.

9LA benzersiz yapan online rol yapma oyunları arasında yerini alarak, diğer oyunlara fark atıyor. Bunun en büyük nedeni ise, piyasada hiçbir oyuna benzemeyen, benzersiz aksiyon içeriklerine sahip olmasıdır. Heyecan verici bir yapısı olup, tüm gün çalışan, dünyanın ilk çapraz platformu Ooogy’yi içerir.

9Lives Arena Blok zinciri/NFT Oyunu

Bununla kalmaz, bu oyun Blok zinciri, NFT teknolojisi ve kripto para birimi kullanımını desteklemektedir. Oyun içi satın alımlarda ki, ödemeler ve benzeri destekler, müşteri desteği dahil bu ürünün yayıncısı tarafından yönetilmektedir.

Fakat tüm kripto para birimlerinde risk olduğu için, dijital varlıklar hakkında bilgi edinmeniz ve kendi araştırmalarınızı yapmanız gerekir.

Blok zincirleri arasında yapılan oyun satın alımları riski kullanıcıya veya oyunculara ait olduğunu bilmeniz gereklidir. Merak edecek bir şey olmamakla birlikte bu oyunu oynarken NFT etkileşimi %100 isteğe bağlıdır. Yani birkaç değişik ödeme türleri de bulunur.

Oyun içi öğelerin ve block chain teknolojisinin oyunculara gerçek öğe sahipliği yapması ayrı bir zevk katacaktır. Kriptoları sevenlere özel devasa bir tür geliyor.

9Lives Arenada Özellikler Nelerdir?

6 yıldır geliştirilen bu oyunda, deneyimli bir Indy ekibi tarafından yönetilir. Bu ekibin en büyük özelliği, rekabetçi PvP’yi ve kalıcı ölüm döngüsünü, oyuncu tarafından işletilen zırh ve silah görünümü mükemmel dizayn etmesidir.

 • 1v1 PvP
 • Farklı zaman ve bölgelerden beceri seçme
 • 9Lives turnuvası
 • Antrenman yapabilme
 • Görünüm, şablon özelleştirme
 • Zırhı istediğiniz gibi karıştırma özellikleri
 • Arena‘nın odalarına girme
 • Silah sanatınızı ve yetenekleri özelleştirme
 • Kişisel oyun tarzınıza özel teçhizatlar üretme
 • Karakter becerileri ve büyüleri özel duruma getirme
 • Kalıcı ölüm ve kalıcı ilerleme
 • Sabit sınıf olmadan kendi karakter özelleştirme ile oyuna başlama
 • Karakter şablonu açma, silme, yeniden yapılandırma

9Lives arena9Lives Arena Yayıncısı: Touchhour
Türü:Mmorpg
Rol:Fantastik Oyunlar
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Engine:Unreal Engine
Stil:Bilinmez
Geliştiricisi:Touchhour
Durum:Alpha
Çıkış Tarihi:2024
Dağıtım Türü: İndirilebilir
Oyun İç Modeli: Hybird
Platform:Bilgisayar
Değerlendirme:Bilinmiyor
Diller: İngilizce
Gördüğünüz gibi 9Lives arena oyun bilgileri ve oyun geliştiricisi hakkında detaylı anlatım yukarıdadır.

9Lives Arena’da Oyun İçeriği

2024’te çıkacak mmorpg oyunlar arasında, türünün tek örneği PvP sistemi olacaktır. 9lives arena kalıcı ölümü bir sonraki seviyeye taşımaktadır. Ölümsüzlüğe geri dünüşte savaşabilecek ruhlara dönüşen harika bir oyun sizleri bekliyor.

9Lives arena
9Lives arena

Oyun içeriği sosyal oyun etkileşimleri ile daha da güce kavuşacağını tahmin edebiliriz. Blok zincir yapısı hem de oyuncuların benzersiz donanımlar oluşturmalarına olanak tanıyan yapısı bulunur.

Aksiyona biraz ara vermek isterseniz tam size göredir. Oyunda rekabetçi skor tabloları ve sürpriz avlarla serileri tamamlama sistemi yanı sıra, balık tutma deneyimi sunmaktadır.

9 cana sahip olmanın kilidini sizlere oyun sırasında daha iyi optimize ederek anlatacaktır.

9Lives Arena Nasıl Oynanır?

9lives oyunu oynamak için bir takım işlevler gereklidir. Bu makaleden yalnızca İngilizce olarak yararlanabilirsiniz. 9 can arena nasıl oynanır?

Açık Alpha oynamanız için kurucu paketi satın almanız gerekiyor. Yüksek kazançlı bir nevi bahisli olarak nitelendirilen turnuvalarda, ödüller ve yarışlar düzenlenir.

Yukarıdaki başlık altlarında belirttiğimiz gibi, dünyanın ilk çapraz platform arkadaşı Ooogy’yi sunuyor. PC ve konsollardaki ve mobil cihazlardaki (iOS ve Android) My Ooogy Uygulaması ile şu anda geliştirilmekte olan oyunu piyasada görmeye az kaldı.

Oyunu Ooogy ile PC, konsol ve uygulamasından çevrim dışı kalarak bile idare edebileceksiniz. Ooogie’lerin seviyesi yükseltilebilir ve ticarete açık olacaktır. Kurulum ve yükleme işlemleri ardından her oyuncu ilk başta bir Ooogie sahip olacaktır. Seviyeleri yükseltilebilecek duruma getirilmelidir.

Epic Store aracılığı ile oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. 2015’te fikire geçirilerek, 2016’da ilk kod yazmaya başlanmış, 2024’te son bularak oyun severlere sunulacaktır. Şuan için sadece bilgisayar üzerinden kurulmalıdır. Gelecekteki planı İos, android ve konsollardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*