Trust Wallet Zaman Kişiselleştirildiği Sürece Hatası

Trust wallet zaman kişiselleştirildiği sürece uygulamayı kullanamazsınız
zaman kişiselleştirildiği sürece uygulamayı kullanamazsınız

Trust wallet cüzdan kullanırken, zaman kişiselleştirildiği sürece uygulamayı kullanamazsınız diye bir hata alıyorsanız burada çözümü var. Android veya İos cihazlarda başınıza gelen Trust wallet hataları sizi korkutmuş olabilir. Kripto para cüzdanları içerisinde en güvenilir olan ve Bep-20 ağını kullanan bu cüzdanda giriş sorunları ile bazen karşılaşabilirsiniz.

Merak etmeyin makale aşağıda tüm resimleri ile gösterilecektir. Ancak yazıyı dikkatli okuyarak sorunu adım adım çözmeniz gereklidir. Fakat bunun bir benzer hatası daha var ki bu hata isimleri şöyledir.

  • Zaman özelleştirilmiş güven cüzdanı olmadığı sürece uygulamayı kullanamazsınız
  • Zaman kişiselleştirildiği süre boyunca uygulamayı kullanamazsınız
  • Uygulama kişiselleştirilirken kullanamazsınız
  • You can’t use application unless time is customized trust wallet
  • Trust wallet zaman hatası
  • Trust wallete giriş yapamıyorum
  • Şifre ekranında zaman ayarları hatası

Şimdi bu hataları aldığınıza göre tek isimde düşünürsek, zaman hatası aldığınızı varsayıyoruz. Cihazlar da her zaman bir sistem hatası veya güncelleme söz konusu olurken, programlarda aynı oranda hatalar verebilir, güncelleme veya ek ayar isteyebilir.

Trust wallet Zaman Hatası Neden Olur?

Kişiselleştirildiği sürece uygulama hatası, bir kaç nedenden dolayı olmaktadır. Fakat korkmanıza gerek yoktur. BNB BEP-20 tokenlerinizi kullanabilmeniz için bu hatayı doğru bir şekilde çözerek, kripto paralarınıza erişebileceksiniz. Ancak yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak, aynı şekilde yaptığınız sürece sorun olmayacaktır.

Android Trust cüzdan hatalarında Türkçe olarak bu hatayı alabilirken, İphone cihazlarda İngilizce olarak uyarı çıkabilir. Evet aşağıda ki resim gibi karşınıza bir yazı çıkmış olabilir. Fakat bu Türkiye’de zaman kişiselleştirildiği sürece uygulamayı kullanamazsınız diye çıkarken, Rusça’da вы не можете использовать приложение, пока время персонализировано трастовый кошелек diye karşılaşılabilir.

Trust wallet zaman kişiselleştirildiği sürece uygulamayı kullanamazsınız
zaman kişiselleştirildiği sürece uygulamayı kullanamazsınız

Trust wallet cüzdana parola giremiyorum. Ekran şifresi yazılmıyor. Evet gördüğünüz ekran da hiç bir şekilde parola giremezsiniz. Tam bu noktada bu ekrana, parola şifreleri bastığınız anda ekranda hiç bir titreme ve belirti olmayacaktır. İşin kötü yanı parmak izini de kabul etmeyecektir.

Trust Wallet Cüzdanı Open Time Settings Hatası

Enter Passcode ekranında şifre yazamadığınız için çözüme geçiyoruz. Open time settings Trust cüzdan error, Coinmarket cap tarafından uyarı maksatlı verilir. Telefonun acilen zaman biçimi değiştirilmelidir. Ayrıca güvenlik taramasını ek olarak yapmalısınız. Uzun süre girmediğiniz de de bu hata sık sık karşınıza çıkabilir.

Çözmemiz gereken ilk işlemden başlayarak, sonuna kadar gidelim. Sonunda müjdeli haberi alarak, kripto cüzdana giriş yapabileceksiniz. Ancak yorumlarınızı bir emek olarak makale altına paylaşmayı eksik görmezsiniz.

Open time settings hatası aldıysanız ilk önce yukarıda ki ekran karşınıza çıkar demiştik. Şimdi bunu fonksiyonları ile birlikte adım adım çözelim.

Trust Wallet Zaman Kişileştirme Hatası ve Çözümü

Uygulama ekranına giriş yaptığınızda, panoda yer alan ekrana şifreleri giremediğiniz için, yapmanız gereken ilk adım güncellemedir. Aşağıdaki ekran da yer alan şekilde App Store

veya Play Store giriş yaparak uygulamanın en son sürümü olup olmadığını kontrol edin.

Trust wallet uygulama güncellemesi ve hatası
Trust wallet uygulama güncellemesi ve zaman hatası

Uygulamanız güncelse yukarıdaki gibi ekranla karşılaşırsınız. Uygulama güncel değilse, güncelle veya İngilizce olarak Update yer alır. Trust Wallet zaman kişiselleştirildiği sürece hatası alanlar ilk adımı çözdük demektir.

2. adım: 

Telefonunuza Restart atmanıza asla gerek yoktur. Bizim çözmemiz gereken temel neden, tarih ve saat biçimidir. Fakat bundan önce zaman kişiselleştirildiği sürece Trust wallet uygulamasını kullanamazsınız, hatasını uygulama izinleri ile çözmeyi deneyelim.

uygulama izinleri trust wallet hatası
uygulama izinlerinde trust wallet hatası

Burada yer alan kamera ayarlarına izin verelim. Tekrar uygulamayı açmayı deneyelim. büyük ihtimal çözülmeyecektir. Fakat bu seçenekte uygulama iznini her zaman sorulacaklar yapmadan önce, diğer aşamaya geçelim. Diğer aşamada sorun çözülecek, ancak burada ki izni tekrar eski haline getirebilirsiniz.

3. adım : 

Aşağıdaki resimde bu alana erişmek için ayarlar, ek ayarlar ve sonra tarih ve saat kısmına geçiş yapmalısınız. İşte Trust cüzdan giriş yapma sorunu burada başlar. Burada çözüme bir adım daha yaklaşmış oluruz. Tarih ve saat baktığınız üzere bulunduğunuz ülke ve şehir ile aynı durumdadır. Düşündüğümüz zaman, Trust cüzdan yazılımı bize zaman ayarlarını açmamızı söylemişti. Zaman ayarlarına geldiğimizde bize saati otomatik olarak ayarla diyor.

Biraz düşündüm ve çözümü buldum. Hemen altında saat dilimini otomatik olarak ayarla açık durumda kalacak. Belki telefonunuz İngilizce dilinde olduğunu düşünerek, use network provided time butonu açmanızı söyleyebilirim. Yani ağ tarafından sağlanan zamanı kullan diyeceksiniz.

trust wallet tarih ve saat hatası
trust wallet tarih ve saat hatası

Çözüm 4: Telefon değişikliği nedeniyle Trust cüzdan da bu hatayı da çok alırsınız. Ancak çözüm yukarıdaki gibi saat dilimini otomatik algıla seçeneğinde biter.

You can't use application unless time is customized trust wallet
You can’t use application unless time is customized trust wallet

Şimdi yukarıda ki ekranda bulunan seçenekleri açın. Uygulama asla size hata vermeyecektir. Yani ülke, şehir, kasaba her ne ise, zamanı kişileştirmeden otomatik olarak belirttiğimiz için giriş yapabilirsiniz. Unutmayın giriş yaptıktan sonra 12 şifre kelime veya QR kod taratmanızı isteyecektir. Trust Wallet zaman kişiselleştirildiği sürece hatası çözemeyen kalmayacaktır. Herhangi bir yardım ve teşekkür için, lütfen yorumlarınızı eksik görmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*