MU Origin 3

MU Origin 3 Oyna
MU Origin 3

Mu Origin 3, Hong Hong şirketi FingerFun tarafından açılmış, efsane bir çok kitle oyuncuya heyecanı yaşatmış aksiyondur. İster Play Store aracılığı ile isterseniz App Store’den indirelecek Mu Origin üçün oldukça fazla oyuncu kapasitesi vardır. Sadece mobil cihazlarda değil, şimdi masaüstü bilgisayarınızda bile kurup oynanabilir yanı var.

Yarım milyon indirmeye 3 gün içinde ulaşan Mu Origin 3, popüler bir çok özelliği vardır. MU ORIGIN serisinin 3. oyununda açık bir dünya ve dövüş becerilerini görebilirsiniz. Hileleri, apk ve diğer modları ile çok çeşitli seçeneği oyuncu önen koyan Origin3, aslında animasyon ve çekici görselleri ile sırasını kaybetmemektedir. Bu yüzden Unreal Engine 4 gibi bir oyun motorunu mekaniğine işleyen geliştirici, bir çok şeyi de klavyede ki insan için düşünmüştür.

MU Origin 3’ün Artı ve Eksileri

Fakat oyun eksiklikleri bakımından ilk görülen şey, hikayesini tamamlama ve yeni bir hikayeye geçiş kısmıdır. Burada sıkıcı bir hikaye canınızı bunaltabiliyor. Yan görevleri ile oyuncunun geçirdiği süre hesaplanarak ekran başında tutulması daha da artırılmak istenmiştir. FunFinger Limited’in umarım daha kısa geçişli ve seviyeleri hızlandıracak değişik görevleri getirmesini de bekleriz. Mu Origin 3 incelemede, indirme dosyaları oldukça yüksektir. HD grafikleri, Crystal realm gibi yan yamalarını telefonunuz düşükse pek iyi göstermeyeceğini, bunun yerine PC sürümünü tavsiye etmek gerektiğini ekleyelim.

Saldırı esnasında yapılan ataklarda, karakterin hareket esnasında vurduğu tüm yeteneklerin güzel tasarlandığı görüldü. Bu yüzden animasyon yetenekleri harika düşünülmüştür. Kolaylık bakımından otomatik saldırı yerleşmesi ve kameranın oyuncu gözüne hitap etmesi daha da avantaj sağlamıştır. Otomatik saldırı yerine kendiniz dövüşerek daha da heyecanı artırabilirsiniz. Oyunda giyilen kostümlerin açıkça belirgin olması da artı olarak katkı sağlar.

Kolaylık olması adına kendinize bir ekip kurup yola devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, eğer gift kodu arıyorsanız, PC için “MU3ONPC”, mobil içinse “MU3OFFICIAL” girmeniz gerekir. Bu hediye kodları ile avantaj ve uygunluğu da sahip olabilirsiniz. GIFT CODE güncelleneceğini ve süresinin belirli tarihleri olmadığını belirtelim.

Mu Origin Üç Sınıfları

Mu origin 3 en iyi karakterleri ve sınıfları diye aratıldığında, değişik bir yapı ile karşılaşma olabilir. Akıllarda ki sorunun en çoğu da, Mu origin 3’ün hangi sınıfını seçmeyle başlamanızdır. En iyi sınıf hangisi diye soranlara, güçleri ve yeteneklerinin eşit dağıtım olduğunu bunu kendinizin seçiminden sonra geliştirme yolu ile öne çıkaracağınızı bildirmek isteriz. Oyuncu ne kadar iyiyse ve PvP yada PvE istediğine göre değişeceğini, bu yüzden de sınıfını isteğine özel seçmesi gerektiğini bilmesi ayrıcalıktır.

  • Swordsman
  • Mage
  • Archer
  • Magus
  • Summoner
ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiGörüntüle
TürAction MMO
Rol yapmaFantastik
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciFingerFun
DurumPiyasada
PlatformWindows, Android, iOS
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaİndir PC, App store’den, Android ile Oyna
Çıkış Tarihi2022

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*