Shenzhen I/O

SHENZHEN I/O
SHENZHEN I/O

Shenzhen I/O, Zachtronics tarafından geliştirilen bir bilgisayar oyunu ve programlama odaklı bulmaca oyunudur. Microsoft Windows, Linux ve macOS işletim sistemlerini destekler ve 17 Kasım 2016’de piyasaya sürülmüştür.

Oyuncuların düşük seviyeli bilgisayar yapımı gibi programlama lehçesini kullanmalarını amaç edinen ve bir tür sanal çalışma yapısını öngörmektedir. Shenzhen I/O, Zachtronics’ın önceki oyunu olan TIS-100’ün ardılı olarak kabul edilir.

Daha gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunar ve karakterlerin daha iyi tanıtılmasını sağlar. Ayrıca, oyunculara oyunun temel mekaniklerini öğretmek için bir öğretim egzersizi sunar.

Zachtronics şirketi, Shenzhen I/O ile birlikte Shenzhen Solitaire adında küçük bir tür yayınladı. Gerçek dünya mühendislik sorunlarını çözmeleri için değişik bir oyundur. Ayrıca programlama becerilerinizi geliştirmek isterseniz denemelisiniz.

DonanımMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim SistemiWindows Vista / 7 / 8 / 10Windows Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci2.0 GHz2.0 GHz
Bellek4 GB RAM4 GB RAM
Ekran Kartı1366 x 7681920 x 1080
DirectXSürüm 11Sürüm 11
Depolama450 MB kullanılabilir alan450 MB kullanılabilir alan
Shenzhen Sistem Gereksinimi

SHENZHEN I/O Özellikleri

  • Farklı üreticilerin mikrodenetleyiciler, bellek, mantık kapıları ve LCD ekranlar gibi çeşitli bileşenlerini kullanarak devreler oluşturun.
  • Kompakt ve güçlü bir derleme dilinde kod yazarak her talimatı koşullu olarak yürütebilirsiniz.
  • Birlikte verilen kılavuzu okuyarak 30 sayfadan fazla orijinal veri sayfası, referans kılavuzu ve teknik diyagrama erişim sağlayın.
  • Yeni işvereniniz Shenzhen Longteng Electronics Co., Ltd.’deki renkli karakter kadrosuyla tanışın. Şehrin elektronik sektöründeki bu yeni maceraya hazır olun.
  • Sandbox’ta yaratıcı olun! Kendi oyunlarınızı ve cihazlarınızı tasarlayabilir ve test edebilirsiniz. Unutmayın, mühendislik zorlu bir süreç olabilir. Ara sıra bir mola verip solitaire’da yeni bir değişiklik yapmak da iyi bir fikir olabilir.
Tür:Simülasyon
Rol:Bulmaca, Mantık
Yayıncısı:Zachtronics
Çıkış tarihi: Kasım 2016
Web sitesi: Gör
Oyuna Erişim:Satın al ve oyna
Sınıflandırma:Bağımsız Yapımcı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*