The Crew

The crew Online
The crew

The Crew büyük bir açık dünya ortamında kurulu, serbest dolaşımı vurgulayan bir yarış oyunudur. Oyunun haritası beş bölgeye ayrılmıştır:

  • Orta Batı,
  • Doğu Kıyısı,
  • Güney,
  • Dağ Devletleri ve Batı Kıyısı.

Her bölge kendi coğrafi özelliklere sahiptir ve önemli şehirleri içerir. Oyunda Detroit ve Chicago gibi şehirler Orta Batı’da, New York City Doğu Kıyısında, Miami Güneyde, Las Vegas ve Los Angeles ise Dağ Eyaletleri ve Batı Kıyısı’nda bulunur. Ayrıca St. Louis, Washington, D.C., New Orleans, Dallas, Salt Lake City, Santa Fe, San Francisco ve Seattle gibi çeşitli diğer şehirler de oyun içinde yer alırken, bu şehirlerin çevresinde Nashville, Norfolk ve diğer kırsal bölgeler de bulunur.

Oyunda tek oyunculu bir kampanya bulunur ve yaklaşık olarak 20 saate kadar sürebilir. Oyuncular, Alex Taylor (Troy Baker) adlı bir karakteri kontrol ederek suç gruplarına sızmak gibi görevleri yerine getirmek zorundadır. Ayrıca “biberli yetenek zorlukları” olarak adlandırılan mini oyunlara katılabilirler. Bu zorluklar, oyuncuların yönlendirmeleri ve yarış hattına olabildiğince yakın kalmak gibi görevleri tamamladıklarında tetiklenir.

The Crew Oyun İncelemesi

Oyun, yarış ve aksiyon türünde bir oyundur ve oyuncuların puanları otomatik olarak kaydedilir. Bu puanlar, arkadaşlarınızın puanlarıyla karşılaştırmanıza ve yarışmanıza olanak tanır. Görevler tek başına, arkadaşlarla veya çevrimiçi eşleştirme ile oynanabilir.

Çok oyunculu mod, oyuncuların yarışlarda ve diğer oyun modlarında en fazla sekiz oyuncuyla birlikte yarışmasına izin verir. Oyun içi yükleme ekranı veya duraklama olmaz. Ayrıca oyuncular, iOS ve Android uygulamaları için bir bağlantı uygulaması kullanarak araçlarını özelleştirebilir ve kullanabilirler.

Oyunun yaratıcı yönetmeni Julian Gerighty, oyunu büyük ölçekli çok oyunculu unsurlarla bir rol yapma oyunu olarak tanımlamıştır. Oyun, oyuncuların birlikte veya hayalet kayıtlara karşı yarışmak için “ekip” oluşturmasına olanak tanır. Ancak oyunun oynanabilmesi için sürekli bir internet bağlantısı gereklidir.

Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim SistemiWindows 10 veya Windows 11Windows 10 veya Windows 11
İşlemciIntel Core2Quad Q9300 @ 2,5 GHz veya daha iyisi AMD Phenom II X4 945 @ 3 GHz veya daha iyisiIntel Core2Quad Q9300 @ 2,5 GHz veya daha iyisi AMD Phenom II X4 945 @ 3 GHz veya daha iyisi
Bellek4 GB RAM8 GB RAM
Ekran KartınVidia GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5870 (Shader Model 5.0 veya üzeri ile 1024 MB VRAM)NVIDIA GeForce GTX580 veya AMD Radeon HD6950 (Shader Model 5.0 veya üzeri ile 1024 MB VRAM)
Genişbant İnternet bağlantısıGenişbant İnternet bağlantısı
Depolama30 GB kullanılabilir alan30 GB kullanılabilir alan
Ses KartıEn yeni sürücülere sahip DirectX Uyumlu Ses KartıDirectX uyumlu
İlave NotlarKlavye gereklidir, XBOX 360 denetleyicisi isteğe bağlıdır (veya uyumlu denetleyici). Oyun VMProtect korsanlıkla mücadele teknolojisini içerir.Desteklenen Çevre Birimleri: Windows uyumlu klavye, fare, yarış direksiyonu, kulaklık, isteğe bağlı denetleyici (Xbox One Denetleyicisi veya Windows için Xbox 360 Denetleyicisi önerilir) Çok Oyunculu: 1024 kbps veya daha hızlı geniş bant bağlantısı
Sistem gereksinimleri genel sürümleri için geçerlidir.
The Crew
Official Site:Ubisoft
Tür:MMOG Kategoride
Rol yapmaSpor
PVPYes
Sınıflandırma:AAA
Motor:Custom
Stil:Themepark
Geliştiricisi:Ivory Tower
Durum:Released
Oyun çıkış tarihi:2014
Platform: PC, Playstation4, Xbox One
Nereden indirilir?Ubisoft Download

The Crew online oyunundan daha sonra çıkmış Crew 2 incelemek için bağlantıya gidin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*