Yohoho Puzzle Pirates

Puzzle Pirates
Yohoho Puzzle Pirates

Yohoho Puzzle Pirates, 20 farklı bulmaca türü ve korsan gemileriyle dolu açık denizlerde yağma yapmak için benzersiz görevlere dalan oyuncularla bir arada.

Her etkinlik, olağanüstü seviyelerde olup, eğlenceli bulmacaları önünüze sergiliyor! Marangozlar hasarlı gemileri onarmak için görevi bulunur. Sintine fareleri suları tahliye etmede zekalarını üst derece kullanabiliyor.

Çok fazla görevleri olan Yohoho Puzzle Pirates’te denizciler tuzlu rüzgarları tutmada stratejilerini iyileştirecektir. Bu oyunu yalnız oynama gibi özellikleri varken, bir ekibinizi de oluşturabilirsiniz.

Puzzle Pirates Özelliği

Puzzle Pirates’ı aşağıdaki tabloda “Download” tuşuna basarak direk orijinal sitesinden indirin. Ardından tuzlu suların derinliklerinde zafer yolculuğuna hazır olun! İster arkadaşlarınızın oluşturduğu mürettebatınızla birlikte denizlere gidin, isterseniz kendi dünyanızda bir yol çizin. Her seviyeden korsan için keyifli ve vakit nasıl geçtiğini anlayamayacağınız görev ve bulmacaları çözün. Oyun içinde kendi korsan karakterinizi kurun ve tamamen kişiselleşme sağlayın.

En güzel özelliklerinden bir tanesi ise, ganimet toplama ve diğer oyuncuların yönettiği ekiplere katılmadır. Sadece sizin kişiliğinize ve olağanüstü yeteneklerinize dayalı devasa çok oyunculu oyundur.

Bulmaca Hazırlama ve Çeşitleri

Farklı korsanlar arasında oynanan çoklu oyunculu bulmacalar sayesinde, heyecanı doruklara çıkarın. Yohoho Puzzle Pirates, ilk kurulma aşaması aslında bulmacalar üzerinedir. Bundan dolayı geliştirici bulmacalar üzerinde oldukça iyi düşünmüştür. Oyun içinde bu senaryoya bir örnek vererek açıklayalım.

Korsan gemisindeki görev bulmacaları, geminin sorunsuz çalışmasını temin ederek, deniz savaşının gücüne etki edebilir. Ayrıca mağazada bulmaca hazırlama, mal üretimine katkıda bulunur ve korsanların doğrudan PoE almalarını sağlar. Çok oyunculu, görev ve bulmaca hazırlama çeşitleridir.

Yohoho! Puzzle Pirates Kılavuzu

Öncelikle oyun, temel görgü kurallarına uymak için şartlar getirmiştir. Ancak bazılarına uymak size kalmış. Adada dolaşırken hiç tanımadığınız birisinden kıyafet istemek yanlıştır. Aynı zamanda para istemekte. Sohbet esnasında aynı yazıları defalarca yazmak Spam sayılıyor. Buna benzer kuralları Puzzle yayıncısı yasaklamıştır.

Yağmalama yapabilir, para biriktirebilirsiniz. Daha sonra kendi geminizi tersaneden satın aldınız. Yelken açması kolay olduğu için ilk etapta, sloop seçilebilir. Daha fazla seçeneğe izin vermez. En azından ilk başta. Gemiyi satın aldıktan sonra, harita, top mermisi gibi özel eşyalara ihtiyacınız olur. Bunu gemiyi alırken almalısınız. Çünkü gemi yağlanma riski var. İşte Puzzle Pirates buna benzer bir çok özellikle dolup taşıyor.

Orijinal Sitesi
Tür:MMORPG
Rol yapmaTarihsel oyun
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom, JAVA
Stil:Bilinmez
Geliştirici ve Yayıncısı:Three Rings Design, Grey Havens
Durum:Piyasada
Platform:İos, Linux, Windows, Mac
İş Modeli:Bedava, Abonelik
Hemen oyna: İndir
Çıkış tarihi: 2011

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*