Knight online Log Steam Hatası

Knight online Log steam hatası
Log steam hatası

Oyun hatalarında, Knight Online LOG Steam hatası çözümünün ince ayarlarına bakıp, problemi kaldıracağız. Aslında hata, Knight steam versiyonunun hilelere, açıklara karşı sıkı bir güvenlik sistemi içinde gelmesi anlamını taşır. Hemen hemen bazı hilesiz oyuncuların da oyuna girememesi sorununu ortaya koymuşa benzemektedir. Derlediğimiz kadarı ile bu sorunu en çabuk nasıl çözebiliriz bunları inceliyoruz.

Log Steam Hatası Nedir?

Bu hatanın çözümüne geçmeden önce, hata kodunun adı daha önemlidir. Log Steam bir giriş problemidir. Uygulama veya web sitesinde girişe izin vermez. Veya herhangi bir anda karşınızda bu hatayı bulabilirsin. Uyarının bize anlatmak istediği şey, Steam hata günlüğüdür. Bu hatayı alıyorsanız, 0xE019100B kodu da büyük ihtimal ekrana yansımış olabilir.

Çözmeden Önce Şunları Kontrol Edin

Bahsedilen tüm adımları denemelisiniz. Knight online’de log steam hataları alırken, bir kaç aşamayı deneyin. Daha sonra tam çözümüne birlikte bakalım.

  1. Bağlantılar: Servis sağlayıcınız ile internet bağlantısında problem olup olmadığını kontrol ettirin. Örneğin düşük ve yavaş internet var mı? Herhangi bir bağlantı sorunları yaşanıyor mu ve Dedicated IP gibi internet bağlantısına sahip misiniz? Bu problem, bazı sunucuları bazı IP adreslerine bağlanmama problemine yol açar.
  2. Proxy ve VPN : Çevrim içi oyunlar oynarken VPN ve Proxy kullanmak bir takım sorunları ve hataları beraberinde getirebilir. Ayrıca hem Knight online, hem de diğer MMORPG türleri olsun çoğu oyun geliştiriciler PROXY ve VPN gibi kullanımına soğuk gözle bakar. Bu ayarlar açıksa kapatarak LOG Steam hatasının çözüldüğünü görebilirsiniz.
  3. DNS ayarı sabit mi: DNS ayarlarınız sabit mi, yoksa herhangi bir ( 8.8.8.8 ) özel DNS mi kullanıyorsunuz. Eğer özel bir DNS seçmişseniz bunu normale çevirerek deneyin. Ayarlara erişin, ağ ve interneti tıklayın, ağ durumunun altında özellikler seçeneğine basın. IP ayarlarına gelerek, düzenle ve IPv4 kısmı açık ise kapatın.

Knight Online Log Steam Hataları için Ön Ayar

Yukarıdaki ayarları kontrol ettikten sonra bilgisayarı kapatın. Kapattıktan hemen sonra, yeniden açın. Tekrar oyundaki hataya bakmanız için, ilgili oyuna giriş yaparak hatanın düzelip düzelmediğine bakın. Düzelmediyse merak etmeyin. Bazı tarayıcılar, önbelleğe çerezlerden dolayı herhangi bir uygulama eklemiş olabilir. Sistem ayarlarında Windows güvenlik duvarına erişin ve bunu kapalı hale getirin. Şuan bir deneme daha yaparak oyuna girişi deneyin.

Sorun çözülmediyse, kullandığınız virüs programı ile virüs taraması yapmayı ihmal etmeyin. Ve güvenlik duvarını açık konuma getirin. Yani eski haline döndürün.

Steam LOG 1 ve LOG 2 Çözüm Yolu

Öncelikle bu yöntemler, sadece Knight online için değil de, diğer oyun içi hatalarında da meydana gelebilir. Bu yüzden herhangi başka bir oyunu oynarken, ( GTA 5 ) ve buna benzerlerinde karşınıza çıkarsa bu sorun çözme yöntemlerini deneyin.

LOG 1 çözümünde: Tarayıcınızdan sağ üst köşede 3 noktaya basın. Geçmişe tıklayarak, tüm tarama verilerini temizleyin. Ardından Steam hesap ayarlarına giderek, Nick değiştirin. Bu sorunu çözecektir.

LOG 2 Çözümü: Bunu yukarıda bahsetmişken, bir özet geçmek en iyisidir. Bilgisayarı kapatıp tekrar açın. Tarayıcı ön belleği temizleyin. Son adımda ise, bu yöntemler kesinlikle işe yarayacak, yaramadıysa şu adıma geçin. Modeminizi kapatıp 10 saniye bekledikten sonra tekrar açın. Sorun denenerek kesinlikle çözüldü.

Yorumlara Log steam hatasını çözdüm veya çözemedim gibi yazılar yazabilirsin. Hem teşekkür hem de diğer hata ile karşılaşan oyunculara yardımcı olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*