Zodiac Online

Zodiac Online
Zodiac Online

Zodiac Online, Çin Zodyak’ının ışığında oynanan büyüleyici bir MMO oyunu olup, 12 farklı karakter seçeneğiyle, muhteşem bir rüya dünyası, tutku dolu maceralar ve büyüleyici bir efsane evreni içerisinde gezer. Oyuncular, beklenmedik ve gizemli görevlerin düzenlenmesini sağlayan göksel emirlerle donanmış olarak, Zodyak Elçileri olarak rol almaktadır.

Zodiac Online İncelemesi

Zodiac Online, 2D grafiklere sahip olup karakter yaratma ve hareket açısından diğer 2D oyunlara benzer özelliklere sahiplik yapar. Ancak benzer olsa da, bu oyunu özel kılan şeylerden biri bu grafiklerden ve görsel açıdan farklı olarak çekici olmasıdır. Ragnarok gibi görsel olarak çekici 2D diğer tarzlarla karşılaştırıldığında oldukça tatmin edici bir sunum ortaya koymuştur. Ayrıca, zodyaklar ve burçlar temasını da içerir.

Zodiac, klişe bir hikaye ve alternatif bir bakış açısıyla bakıldığında daha sademsi bir MMO türü olduğunu gösterir. Ayrıca herhangi sınıf kavramı yoktur. Karakter seçim ekranı, hangi yolunuzu seçmek istediğinizi onaylamak için kullanılır. İlk başta birçok ilginç öğeyi kullanabileceksiniz, ancak her şeyi öğrenmek için tüm oyuncuların erişebileceği bir sistem bulunur.

Hikayesi ve İçeriği

Aslında Zodiac Online içeriği, eski Çin mitolojisi veya muhtemelen bir uyarlamasıyla birlikte büyük oyuncular tarafından geliştirilmiş bir çevrimiçi rol yapma oyununa da benzetilmiştir.

Her bir yıldız grubunun veya Zodyak’ın kendi benzersiz özellikleri ve şöhreti olur. Bu, seçici yeteneklere sahip oldukları anlamına gelmez, ancak kendi güçlerini aşma yolları farklıdır. Sınıf sınırlaması olmadığı için, ihtiyacınız olan herhangi bir yeteneği herhangi bir karaktere atayabilirsiniz. Örneğin, bir yangın büyücüsünü buz hasarı yapacak şekilde yapılandırabilirsiniz!

İyileştirici yeteneklerin zarara neden olup olmadığı sorusuna cevap, evet, neden olabileceğidir. Oyunda böyle bir seçeneğiniz olduğu için karakter oluşturma sürecini kişiselleştirmek isteyen oyuncular için büyük bir avantajdır.

En iyi özelliklerinden biri muhtemelen Pet sistemi olacaktır. Bu sistem, Shin Megami Tensei Online’daki benzer mekaniği hatırlatsa da, daha kullanıcı dostu bir sunum sunar. Evcil hayvanlar, oyun dünyasında toplamak için sonsuz bir kaynağı ortaya çıkarıyor. Evcil hayvanlarına sahip olmalarının birçok faydası vardır. Daha yüksek bir yaşama oranı, herkesi bu sistemi takdir etmeye teşvik eder. Ayrıca, evcil hayvanların yumurtaya dönüştüğü ve daha güçlü yaratıklara çevrildiği bir gelişim süreci de oldukça etkileyicidir.

Orijinal Sitesi: Kapandı
Tür:MMO
Rol yapmaFantastik Game
PVPBilinmiyor
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:Goldcool Games
Durum:İptal edilmiştir
Platform:Bilgisayar
İş Modeli:Bedava ve Öğe içi eşya satın almalı
Hemen oyna: Oynanamaz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*