13 Mayıs 2021 Kriptoda Gelişme ve Haberler

Kripto haberleri güncel
Kripto haberleri güncel özet

 13 Mayıs Kripto para birimi haberlerini günlük kısa olarak sizlere yazıyoruz. Ayrıca her gece saat 00,30’da ertesi gün kripto haber ve analiz haberlerini alacaksınız. Güncel olarak gelişen tüm kripto kısa haberleri mmorgonline.com olarak sizlere sunacağız.

 • EBay, platformda NFT hizmetini resmi olarak tanıtacak. Kullanıcılar gelecekte çeşitli kategorilerde NFT’leri alıp satmak için programlara ve araçlara maruz kalacaklar.
 • Küresel havale şirketi Moneygram ve kripto para birimi ATM şirketi Coinme, ortaklık yoluyla bitcoin işlemlerini destekleyecek
 • Stanley Druckenmiller (bir riskten korunma fonu tarafından yönetilen), “Bitcoin, döviz enflasyon baskılarına karşı iyi bir riskten kaçınma”, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri, eğer Dolar bugün Fed’in radikal para politikası nedeniyle rezerv para birimi statüsünü kaybederse. sonunda doları değiştir
 • Vitelek Butalin, Uniswap, ETH / USD Oracle verilerini sağlamak ve UNI’yi bir Oracle token yapmak için bir gündem sunuyor
 • İdari ücretler Dade County, Miami, ABD, BTC-ETH vb. Ülkelerde ödenebilir.
 • Doonamu, tercih ettiği hisse senedi yatırım kuruluşunun adi hisse senedine dönüşmesini istiyor ve listelemesini işaret ediyor
 • Newsweek, 46 milyon Amerikalı Bitcoin’e sahip, ABD yetişkin nüfusunun% 17’si gibi bir rakam.
 • Büyük madencilik havuzunun CEO’su ” Kripto para için boğa piyasası henüz bitmediğini açıkladı. Ve şöyle dedi;

DOGE liderliğindeki altcoin boğa piyasasının yapay olarak Elon Musk adlı etkili bir figür tarafından yaratılmış olmasıdır. Ayrıca, son zamanlarda madeni paraların nasıl takas edileceği ve satın alınacağı konusunda çok fazla temas aldım.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri bile madeni para yatırımına atlıyor. Bu, yeni yatırımcı girişinin henüz sona ermediğinin kanıtıdır. Yükseliş döngüsünde, şimdi bir döngüyü tamamlamanın yaklaşık% 30-40 olduğunu düşünüyorum. Gelecekte kripto para biriminin fiyatı% 100’e yükselirse, mevcut hafif dalgalanma, geniş olarak bakıldığında düz bir çizgi olarak görünecektir.

 • Kripto Değerlendirme Komitesi, Token Menkul Kıymetler özellik değerlendirmesi için yeni çerçeve açıkladı.
  Chain News’e göre, Kripto Değerlendirme Komitesi (CRC) kısa süre önce tokenlerin menkul kıymet özelliklerini değerlendirmek için yeni bir çerçeve açıkladı.
 • Papa Jones, İngiltere Tüketicilerine 10 £ BTC Sunuyor
  CryptoSlate’e göre pizza franchise’ı Papa Jones, İngiltere’deki tüketicilere 10 £ ücretsiz bitcoin vermek için bir etkinlik düzenliyor. Papa Jones web sitesi, satın alma tutarı 30 £ ‘u aşarsa,% 15 indirim ve ücretsiz bitcoin verileceğini belirtiyor. İlgili Facebook sayfasına göre etkinlik 23 Mayıs’ta sona eriyor. Papa Jones, bu etkinlik için Londra kripto para borsası Luno ile ortaklık kurdu.
 • Dunamu adi hisse senedinin dönüştürülmesini talep ediyor ABD’de işlem gören Herald Economic Daily’ye göre, Upbit’i işleten Dunamu’nun şirketin tercih ettiği hisse senedi yatırım kuruluşundan adi hisse senedine dönüşmesini talep ettiği 12 Mayıs günü doğruladı.
 • Dünyaca ünlü müzayede firması Christy, Twitter’da Larva Labs tarafından tasarlanan ve yayınlanan dokuz nadir cryptopunk NFT’nin 16.962.500 dolara satıldığını söyledi.
 • ABD Senatörü “Odak alanına blockchain teknolojisi eklenmeli” CoinDesk’e
  göre, bitcoin dostu ABD senatörü Cynthia Lumis, ABD hükümetinin öncelik listesine dağıtılmış defter teknolojisini eklemesini önerdi. Temsilci Loomis, ilgili yasa tasarısında yapılan değişiklikte bunu savundu.
 • Texas Temsilciler Meclisi, Kripto para biriminin yasal durumunu kabul etmek İçin tasarıyı geçti.

Tüm kripto haberleri mmorgonline.com’dan izinsiz çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Kriptolara yatırım risk içerir. Lütfen yatırım yapmadan önce iyi analiz yapınız. Risk kazanç ve kayıpları tamamen size aittir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*