16 mayıs Bitcoin ve Borsa Haberleri

Kripto haberleri güncel
Kripto haberleri güncel özet

16 Mayıs Bitcoin ve Kripto para Borsalarına dair güncel haberler:

  • Coinbase CFO “Cryptocurrency Loan Service, ETH’yi Teminat Olarak Ekleme İmkanı”

Kripto para birimi konusunda uzmanlaşmış bir medya olan Cryptonews’e göre, ABD kripto para birimi borsası Coinbase’in finans müdürü Alesia Haas, geçtiğimiz günlerde hissedarlara bir mektup gönderdi. Coinbase’in kendi kripto para birimi kredi hizmetini genişletmesinin bir parçası olarak teminat listesine Ethereum’u (ETH, piyasa değerinde ikinci) ekleyin. ” Madeni para piyasası kapağına dayalı ETH şu anda% 8,60 artışla 4,010,33 dolardan işlem görüyor.

  • Cointelegraph’a göre, Türk gümrükleri, yerel kripto para madencileri kaçakçıları tarafından kaçırılan 600.000 $ ‘lık bir bitcoin ASIC madencisine el koydu. Ayrıca kaçakçılık olayına karışan dört şüpheli de yetkililer tarafından tutuklandı. Bu bağlamda medya, “Bir zamanlar kripto para dostu bir ülke olarak bilinen Türkiye, son zamanlarda kripto para birimi dolandırıcılığı ve yasadışı işlemlerin izlenmesini güçlendirdi” dedi.
  • Kısa vadeli dalgalanma
    Cryptoquant CEO’su Joo Ki-young, Twitter’da şunları yazdı: “Uzun vadeli bir BTC yatırımcısıysanız endişelenmenize gerek yok. Portföyünüz artık kurumsal yatırımcılarla aynı durumda. ” “Türev alım satımcısıysanız, kısa vadede dikkatli olmanız gerekir. Balinalar borsaya BTC gönderiyor. “dedi.
  • Goldman Sachs’ın ünlü makro yatırımcısı Raoul Pal, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Mevcut kripto para piyasası kullanıcı sayısına dayanıyor. Yılda% 113 oranında büyüyor. İnternet, aynı anda% 63’lük ağ benimseme büyüme oranına dayanarak ihtiyatlı bir şekilde tahmin etse bile, 4 milyar kullanıcı 2030’a kadar kripto para birimi kullanacak. ” Ayrıca, “2025’ten önce, kullanıcı sayısı 1 milyarı aştıktan sonra, Facebook’un DM büyümesini hızlandıracak ve CBDC petrol dökecek” dedi. “Şahsen, topluluk / içerik oluşturucu tabanlı jeton pazarına dikkat ediyorum. Bu, yeni nesil büyük ölçekli bir uygulama hizmeti olacak. “
  • İsviçre Postanesi, BTC ve diğer kripto para birimi işlem destek uygulaması başlatıldı.İsviçre
    Postanesi’ne bağlı bir banka hizmeti olan Post Finance, kripto para birimini destekleyen bir mobil uygulama olan ‘Yuh’u başlattı. Yuh, çeşitli varlıklar için yatırım, yerleşim ve tasarruf gibi hizmetler sağlar. Apple, Nike, Tesla ve ETF ürünleri dahil olmak üzere 100’den fazla hisse senedi ile BTC ve ETH gibi 13 kripto para birimi sunuyor.
  • Samsung Electronics gibi sert cüzdanları bağlama desteği geçtiğimiz günlerde resmi web sitesi aracılığıyla Samsung Galaxy akıllı telefonunda Leisure gibi sert cüzdanları bağlamanın ve kullanmanın mümkün olacağını duyurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*