24 Mayıs Bitcoin ve Kripto Haberi

Son dakika Bitcoin haberi
Son dakika Bitcoin haberleri

24 Mayıs Bitcoin ve Kripto haberini yayınlarken kısa bilgi vermek isteriz. Yatırım yapacağınız tüm coinleri haberlere göre yapmamalısınız. Nedeni ise, kripto para haberleri değişkendir. Bugün olumlu olan bir haberi, yarın başkaları kendi güçlerinde olumsuza çevirebilir. Bitcoin ve altcoin haberlerinin her birini kısa vadeli olarak fikir edinebilirsiniz. Ancak uzun vade sadece bir kaç haber okumakla değil, satın alınacak coinin potansiyeli ve geleceğini araştırmak gereklidir.

Bitcoin ve Kripto Parada Günün Haberleri

  • Menkul kıymetler basın ajansı Goldman Sachs, Bitcoin ve Altcoinlerin özelliklerini yeniden değerlendirmeye aldı. Bundan 1 sene önce kripto para birimini blockchain varlık sınıfı seviyesinde değerlendirmişti. Şimdi ise, varlık özelliklerini yeniden inceleyecek. Ünlü kripto para birimi piyasa analisti Alex Kruger, yeni varlık sınıfı raporunun Goldman sitesinde yayınlanacağını belirtti. Bitcoin için olumlu haberler gelebilir.
  • Eski ABD Hazine Bakanı “Kripto Para Birimi Önemli Bir Değer Deposu Olabilir

Lawrence Summers, kripto para biriminin altın gibi potansiyel olarak önemli bir mortgage aracı olabileceğini söyledi.

  • Piyasa analisti Edward Moya, bir yabancı basının bildirdiğine göre, kurumsal yatırımcıların kripto para fiyatlarındaki son düşüşle altın ETF’lere geçebileceklerini teşhis etti. Moya, “Bu hafta piyasa koşulları piyasanın atmosferini değiştirdi. 

Kripto para birimi balonu söndü ve Bitcoin’in (BTC) yüksek oynaklığı nedeniyle enflasyon için bir korunma aracı olduğuna dair şüpheler devam ediyor. Bitcoin’e akan kurumsal fonlar altına aktarılabilir.

  • Elon Musk “Gerçek mücadele kripto para birimine karşı fiattır” dedi.
    Kripto para birimini destekliyorum .” Elon Musk, “Fiat ve kripto para birimi arasındaki mücadele gerçek bir kavgadır. Her şey düşünüldüğünde, ikincisini (kripto para birimi) destekliyorum. “
  • Çinli madencilik havuzu B.TOP, Çinli kullanıcıların madencilik makinesi satın alma hizmetini askıya aldı.
  • JPMorgan analisti “Tether, ABD bankacılık sistemine erişimde zorluk yaşıyor”dedi.

En iyi Kripto Para Borsasına Üye ol

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*