Bitcoin Son Dakika Yorumları 25 Mayıs 2021

Son dakika Bitcoin haberi
Son dakika Bitcoin haberleri

Bu yazımızda yine uzman analizciler ve firmaların Bitcoin son dakika yorumlarını paylaşmak istiyoruz. Bitcoin bilindiği üzere son dakika yorum ve analizleri gerçekten çok önemlidir. Özellikle al sat yapan yatırımcıları ilgilendiriyor. Peki dev kuruluşlar ve platformlar Bitcoin’de son dakika gelişmelere ne diyor?

  • CNBC “Aşırı kaldıraç tasfiyesi, kripto para birimindeki dalgalanmaların genişlemesinin nedeni

CNBC, aşırı kaldıraç kullanan tüccarların kripto para biriminde aşırı fiyat dalgalanmalarına neden olduğunu bildirdi. Raporlara göre, 100x’e kadar kaldıraç kullanan bitcoin tüccarları tarafından kaldıracın tasfiyesi, geçen hafta bitcoin’i % 30 düşürmenin ana suçlusu olduğunu belirti. alist Devin Ryan, “Daha fazla kurumsal fon aktığında, kaldıracın etkisi azalacak” dedi.

  • CNBC yine son dakika bitcoin yorum haberinde şunları söyledi !

JPMorgan’ın Coinbase hakkındaki yorumunun ‘ JP Morgan analisti Kenneth Washington’un Coinbase hisse senetleri üzerinde’ aşırı ağırlık ‘ yayınladığını ve hisse fiyatının% 60’tan fazla toparlanabileceğini teşhis ettiğini bildirdi. Washington, “Son fiyat dalgalanmalarına rağmen, madeni para ve kripto para piyasalarının görünümü hala parlak.” Dedi. Son zamanlarda Goldman Sachs da Coinbase hisselerini ‘satın al’ olarak değerlendirdi ve hisse fiyatının% 30’dan fazla artma ihtimali olduğunu analiz etti.

  • Harvard Üniversitesi Profesörü Genetik Veriler NFT’ye Başlıyor

CoinDesk’e göre Harvard Tıp Fakültesi genetik profesörü George Church, dünyanın ilk genetik veri NFT’yi (değiştirilemeyen belirteç) oluşturuyor. Genetik veriler Oasis Network’te barındırılacaktır. Profesör Church, “Şu anda, kişisel genom bilimi şirketleri, kullanıcı bilgilerinden para kazanan iş modelleri oluşturdular” dedi. Ne yazık ki, hastalar veya veri sahipleri genellikle verilerin paylaşılıp paylaşılmadığını bile bilmiyor ve ödüllendirilmiyor. “NFT ve blok zinciri teknolojisi, genetik verileri şeffaf bir şekilde paylaşmak ve bunlardan para kazanmak için yeni bir yol sağlıyor.” dedi.

  • Mali Denetleme Hizmetinin Müdür Yardımcısı Yonhap News’e göre, Mali Denetim Hizmetinin müdür yardımcısının , büyük bir yerel kripto para birimi borsası olan Upbit’e geçmek için istifa ettiği biliniyor.

Bitcoin Son Dakika Son Yorumları

25’inde Mali Denetleme Servisi’ne göre, Fintech Saha Danışma Grubu Direktör Yardımcısı A bu gün emekli oldu. Müdür Yardımcısı A, Upbit’te bir iş bulmak için Devlet Yetkilileri Etik Komitesi tarafından yapılacak incelemenin önündedir. Müdür Yardımcısı A, genellikle blockchain teknolojisiyle ilgilendiğini ve Finansal Denetim Hizmeti içinde bir blockchain uzmanı olarak tanındığını söyledi. Müdür Yardımcısı A’nın ayrı bir görevi yoktu. Devlet Yetkilileri Etik Komitesi, işle ilgili durumu göz önünde bulundurarak Müdür Yardımcısı A’nın istihdamına onay verilip verilmeyeceğine karar vermeyi planlamaktadır.

Bizi takip ederek Dünya’da tüm Bitcoin son dakika yorumlarını ve haberini her zaman almalısınız. Kripto sektöründe kulaklarımız ellerimizden önce hislere açık olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*