Hangi Ülkeler Ethereum İle En çok İlgilenmektedir?

Hangi Ülkeler eth ilgilidir
Hangi Ülkeler eth ilgilidir

Ethereum ile en çok ilgilenen ülkeler mevcuttur. Ethereum hangi Ülkenin para birimi olduğunu daha önce söylemiştik. Şimdi her coinin kendine göre en çok ilgili ülkesi olduğunu biliyoruz. ETH dediğimiz de biz buradayız diyen 3 büyük Ülke vardır. Bunlar ABD, Almanya veya Türkiye’dir. Ether ile en çok ilgilenen bu ülkeler çevrimiçi hacimleri çizen Invezz’de bir anket yayınlandı.

Bu ankette Amerika’da her ay tipik olarak 1.116 milyon Ether sorgusu varken, Almanya’da ayda 736.300 ve Türkiye’de 408.500 arama yapılıyor vurgusu yapıldı.

Kanada, Hindistan, Avustralya, Polonya, Brezilya, Fransa, İngiltere gibi büyük Ülkeler ilk 10 sırayı oluşturuyor denildi.

Ölçümler, 1.000 internet kullanıcısı başına aylık ortalama Ether aramasına dönüştürüldüğünde, İsviçre 11.79’da en üst sırada yer alıyor – onu 9.46’da Almanya ve 7.12’de İsveç izliyor.

ETHEREUM SÜRPRİZ ŞEKİLDE YÜKSELİYOR

Invezz.com’dan Jayson Derrick , Finbold.com‘a ETH’nin geçen yıl değerinde patlama yaptığını ve “konsepti ilk günden itibaren gerçekten anlayan erken yatırımcılar için hayat değiştiren getiri sağladığını” söyledi. Bu günlerde site, kripto varlıklara maruz kalmak isteyen en az 1 milyon dolarlık varlığa sahip varlıklı yatırımcılardan daha yüksek ilgi görüyor.

Bu yatırımcıları karakterize ederek şunları ekledi:

Dogecoin gibi “meme” kriptolarıyla ilgilenmiyorlar. Aksine, gerçek hayattaki kullanımları nedeniyle Ethereum ve diğer büyük ölçekli paralarla ilgileniyorlar. ” denildi.

Bunların ardından Ethereum kripto para borsaları içerisinde en büyük hacimlerde ikinci sırada yer alıyor. ETH Türkiye’de bile 3’üncü sırayı yakaladı. Bu aslında Türkiye’nin kripto paraya olan inancını git gide artırıyor. Demirbaş coin sayılan Ethereum Türkiye’de ilelrleyen zamanda ikinci sırayıda alma olasılığı yüksektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*