Dogecoin Bitcoin Cash EOS fiyat analizi özeti

dogecoin eos bch fiyat analizi
dogecoin eos bch fiyat analizi

Bu hafta herkes Dogecoin yorum, analiz ve grafikleri ilgilendi. Trend kelimelerde hep dogecoin ne olur? Doge son durumu ne olacak gibi aramalar ile mevcuttu. Fakat Doge sanal paradan hariç en önemli potansiyeli yakalayan Eos ve Bitcoin Cash’de vardır. Bu coinlerin de en çok durumu tartışılıyor. Gelin bir bakalım ne olacak?

  • Kripto para piyasası baskı altında kalıyor
  • Daha fazla düşüş riski hala bitmedi
  • Bitcoin 30000 $ desteğinin altına düşerse, kripto para piyasasına baskı katacaktır.

Kripto para piyasası baskı altında kalıyor, Bitcoin’in fiyatı geçen 19 Mayıs Çarşamba 31000 $ desteğinin altına düştü ve daha fazla düşüş riski hala bitmedi. Bank of China, dijital tokenlerin bir ödeme şekli olarak kullanılamayacağını duyurdu ve bu duyuru bir satış yarattı.

Elon Musk ayrıca Tesla’nın çevresel kaygılar nedeniyle Bitcoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeyi bırakacağını söylerken, kripto para analistleri Carter Worth CNBC’de Bitcoin’in yakında 30000 $ desteğinin altına düşebileceğini söyledi. Kripto piyasası sadece birkaç saat içinde milyarlarca para akıttı ve kripto vadeli işlemler piyasasında faaliyet gösteren binlerce tüccar bugün tasfiye edildi.

Doge’de katliam olurken Bitcoin Cash ve Eos Tek El Merdivende

Bu durum aynı zamanda Dogecoin DOGE / USD , Bitcoin Cash BCH / USD ve EOS EOS / USD fiyatını da olumsuz etkiliyor ve muhtemelen kripto para piyasasına yatırım yapmak için en iyi an değil. Bitcoin’in fiyatı 30000 $ destek seviyesinin altına düşerse, bu kesin bir “satış” sinyali olur ve bu, tüm kripto para piyasası için daha fazla baskı yaratır.

Dogecoin (DOGE) iki haftadan kısa bir süre içinde 0,74 dolardan 0,21 dolara geriledi ve şu anki fiyat 0,34 dolar civarında.

Fiyat tekrar 0,30 dolar desteğinin altına düşerse, bu kesin bir “sat” sinyali olur ve bir sonraki hedef 0,20 dolar civarında olabilir. Daha fazla düşüş riski muhtemelen bitmedi, ancak fiyat 0,50 $ ‘ın üzerine çıkarsa, 0,60 $’ a açık yolumuz var.

Bitcoin Cash (BCH) ayı piyasasına girdi

Bitcoin Cash, 12 Mayıs’tan bu yana 1643 dolardan 500 doların altına düştü ve şu anki fiyat 780 dolar civarında. Kritik destek seviyeleri 600 dolar ve 500 dolar, 900 dolar ve 1000 dolar, mevcut direnç seviyelerini temsil ediyor.

Bu Mayıs ayında Bitcoin Cash (BCH) satın almak söz konusu olduğunda bazı bariz riskler var ve fiyat 600 $ ‘ın altına düşerse, muhtemelen tekrar 500 $ destek seviyesine ulaşacak.

EOS katliam gibi aşağı seviyelere düştü

EOS, Mayıs ayının ikinci haftasında kaydedilen son yüksek seviyelerden düştü ve teknik olarak bakıldığında, bu kripto para biriminin fiyatı önümüzdeki günlerde daha da düşebilir.

Fiyat tekrar 5 dolarlık desteğin altına düşerse, bu kesin bir “satış” sinyali olur ve bir sonraki hedef yaklaşık 4 dolar, hatta 3 dolar olabilir.

Kısaca not: Kripto para piyasası geçen çarşamba çöktü. Bitcoin’in fiyatı 31000 $ desteğinin altına düştü ve bu durum Dogecoin, Bitcoin Cash ve EOS fiyatlarını da olumsuz etkiliyor. Bitcoin’in fiyatı 30000 dolarlık destek seviyesinin altına düşerse, bu kesin bir “satış” sinyali olur ve bu, tüm kripto para piyasası için daha fazla baskı yaratır. Tüm bunları göz önüne alarak işlemlerinizi değerlendirebillirsiniz.

Kripto para Borsası Wazirxe Üye ol 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*