Aerrevan

Aerrevan Game
Aerrevan

Aerrevan nasıl bir oyun derseniz, buradaki makalemiz size yardım edecektir. Kanada merkezinde CubeForce geliştirmiş olduğu bu oyunu hayallerle kurarak oyunculara sunmuş, fakat bir takım olumsuzluklar nedeniyle ömrü fazla sürmemiştir. Öncelikle biraz oyundan bahsetmek te yarar var. NPC olarak bilinen ve oyunda sadece cansız karakter olarak bilinir ve Aerrevan içinde yer alır.

Bu NPC karakterler özellikle burada size çok yardımcı olacaklar. Çünkü bu NPC’ler diğer devasa oyunlar içindekilere benzemez. Sebebi ise, güçlü ve yardım edici çok unsurları var. Öğretmeyi ve görev vermeyi severken ayrıca sizinle iletişim kurmak için beklerler. Bu da fark yaratır. Belli bir düşünce içinde oyunculara kolaylık sağlarlar. Bunu Aerrevan geliştiricisi çok güzel şekilde düşünmüş ki, girişte ilk dikkati çeken özellikler arasında bulunuyor.

Bir diğer güzel ayrıntı ise, PVP savaşlarıdır. Can alıcı ve verici kısmı olan bu savaşlar ile gücünüzü ortaya koyarsınız. Ayrıca güzel yanlarında bir tanesi de sınıf seçmeden oynayabilmektir. Oyun içi etkinliklerinde mutasyon geçirme olayı mevcuttur. Bu sayede karakter geliştirme üst sırada tutuluyor. Yetenek sınırı ise oldukça iyi durumda. Ayrı ayrı 11 adet çeşitleri bulunur. Bunlar arasında ise bireysel beceri sistemi aktif durumdadır. Bu sayede belli seviyeye gelince yeni bir Skill açma gibi olanaklarınız vardır.

Aerrevan Diğer Özelliği

Oyuncu sisteminde özel düşünülmüş diğer özellikler mevcuttur. Mesela bunlardan biri, ateş top becerisinin aktif rol oynaması. Herhangi bir durumda bu yeteneğin kullanılması zorluk yaratmayacak. En sevilen beceriler arasında yerini alırken, ateş yakma yeteneği sık kullanıldığını belirtmek isteriz.

Bunun yanında birlik sistemi oldukça hassas niteliktedir. PVP savaşlarında statüyü elde etmeniz gerekir. Bu sayede hem ödül kazanımı hem de saygınlığınız artacaktır. Başarısız Guild sistemleri genelde yok olmaya mahkumken geliştirme ve oyuncu sohbetleri bazen istisnai şekilde yok olmayı önler.

%100 açık PvP etkinlikleri ayrıca bir farklı boyut getirmiştir. Kesintisiz PVP olarak Aerrevan bunu kabul etmeden ve oyun dışına çıkarmıştır.

Orijinal Sitesi: Durdu
Tür:MMORPG
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Custom
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:CubeForce Medya Grubu
Durum:Ölü oyun
Platform:Bilgisayarda oynanabilir
İş Modeli:İndirilebilir
Oynama linki: Kapalıdır.
Çıkış yılı: 2011

2023 itibari ile tüm sunucu ve içerik dosyaları silinmiş ve geliştirici tarafından kapanmıştır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*