Alphadia Genesis ve 2

Alphadia Genesis ve 2
Alphadia Genesis

Alphadia Genesis, oyunculara fantastik destanı ilk kez akıllı telefon donanımlarında öne çıkarmış ve göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış bir Japon RPG’sidir. Archleign’in başkentinde yaşayan lonca üyesi Fray ve Ghalzabine ordusu şövalyesi Corone çevresinde şekillenen derin ve çok yönlü bir hikayeyi uyarladı. Yolculukları ilerledikçe ve ulusal çıkarlar arasındaki çatışmalar öne çıktıkça, ilişkilerinin geleceğe dair beliren fırtınayı atlatması gerekiyor. Her iki karakterin de daha fazla çaba göstermesi gerektiği açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Yepyeni 3D savaş sistemi ve seslendirilmiş karakterlerle, Alphadia Genesis akıllı telefon kullanıcılarına daha da zengin bir RPG deneyimini gösteriyor. Alphadia serisinin 6. oyunu olarak bilinir.

Alphadia Genesis Özellikleri

Türkçe dili desteklemeyen ve bu konuda geliştirmesi beklenen. dönüş tabanlı etkinlik içeren savaş yapısına sahiptir.

  • Değişen kamera açıları
  • Sesli karakterler
  • Grafiklerin muhteşem tasarımı
  • Görsel açıdan şahane
  • Enerji ve Mola Becerileri
  • Break Skills özelliği
  • Gezegenin yaşam gücünden türeyen ateş, su ve ışık elementleri
  • Kombolar

Bu tür özellikleri ile dikkat çeken bir yapıtta, Arazi üzerinde dolaşan canavarların gücü tartışılmazdır. Hazırlıksız yakalanırsanız büyük bir felaketle karşı karşıya kalabilirsiniz. Eski JRPG’lerin harika 16 bit tarzını anımsatan bir estetiğe sahip bir oyundur.

Tamamen canlı 3D savaşlar, dönüş tabanlı etkinlikleri gerçekten heyecan verici bir hale getiriyor. Göründüğünden daha fazlasıyla karşılaşacaksınız! Alphadia Genesis sizi yerinde duramayacak bir tempoya sokuyor. Rahatça geriye yaslanmak burada işe yaramaz! Hikaye ciddi olmasına rağmen, ekstra eğlenceli anlar da sizi bekliyor. Derinliklere dalarken gözünüzü açık tutun!

Alphadia Genesis 2 Hikayesi ve Tanıtımı

Alphadia Genesis2, Alphadia serisinin yedinci oyunu olup Genesis’in başlangıcını ve Genesis Duology kategorisinin ikinci girişini temsil eder. Oyun, Kara Enerji Atramian olan Dion’un hikayesini anlatır. Kendi köyünün yerle bir edilmesini gören Dion, Kara Enerji’yi üstüne yüklendiği için Gestahl İmparatorluğu’na karşı intikam ateşini başlatır.

Bu süreçte, İmparatorluğun yoluna karşı çıkan bir Siyah Enerji Atramian olan Chiffon ile tanışmaktadır. İmparatorluğa karşı olan iki Beyaz Enerji Lucerian olan Elize ve Faulkner ile bir araya gelir. Birlikte, Atramian ve Lucerian’ın denge kurmalarını hedefleyen bir isyana kıvılcım atarak başlatırlar. Alphadia Genesis 2, Kara Enerji’ye sahip olan Dion’un köyünün yok edilmesi sonucunda başlayan bir hikaye konusunun başıdır. Hikaye sırasında güçlü Gestahl İmparatorluğu’na karşı savaşma kararlılığını anlatır.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal Sitesiİnternet sitesini görüntüle
TürSıra tabanlı RPG
Rol yapmaAksiyon, Savaş, Fantastik
PVPHayır
SınıflandırmaBağımsız
MotorUnity 3D
StilBilinmiyor
GeliştiriciEXE Create
DurumPiyasada
PlatformPC oyunları , Wii U, İos, Android
İş Modeliİndirilebilir, Ücretli
Genesis İlk Tanıtılanı İndirİndir
Genesis 2 İndirPlay Store, Playstation Store’de, XBOX için, Steam’da PC, Nintendo için
Çıkış Tarihi2015/2021

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*