Amazing World

Amazing World
Amazing World

Amazing World, Ganz Studios tarafından yaratılan çok oyunculu bir eğlence oyunu ve 6 yaş üstü çocuklar için idealdir. Hayal güçlerinizi genişletin ve harika maceralar yaşayın. Akıllı karakterler, muhteşem ödüller ve sınırsız eğlence ile doludur. Oyuncu grubu Zing adı verilen karakterlerini giyerek, evlerini dekore eder ve arkadaşlarıyla birlikte oynayarak dünyayı keşfederler. Bahar Körfezi’nde bulunan renkli karakterlerle etkileşime girebilir ve her biri kendi heyecan verici maceralara adım atabilirsin. Zing’inizi giyin ve karakterlerinizin evini World Shop’tan çeşitli şık eşyalarla dekore edin. Arkadaşlarınızla sınırsız bir şekilde oynayabilir ve onlara bireysel ve özel tarz mesajlar gönderin. Oyunda görevler, bulmacalar ve rekreasyonlar gibi birçok aktivite bulunduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca karakterinizi kendi zevkinize uygun şekilde giydirmek için farklı türde giyim eşyaları seçme imkanınız sınırsızdır.

Oyunun ana hikayesi, kayıtsız Queen Vexa’yı durdurmak için etrafında döner ve oyuncuların bu kötü karakteri yenmek için arkadaşlarıyla işbirliği yapmaları gerekir. Bu süreçte engellemelerle karşılaşacaklar, zorlu yolculuklara çıkacaklar. Sıra dışı maceralar yaşayacakları dolu dolu efsane oyundur. Tüm bu özellikler, Astounding ( Amazing ) World’ü çocuklar için zevk verici bir MMO oyunu olarak öne çıkarır. Genç oyuncuların beğenisini kazanmada nasıl ilerleyeceğini bilen geliştirici ile düzenlendi.

İndirme BağlantısıGit
Çıkış tarihi2013
GeliştiriciGanz Studios
Rol yapmaEğlence

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*