Angry Birds Epic

Angry Birds Epic
Angry Birds Epic

Angry Birds Epic, Chimera Entertainment tarafından geliştirilen ve Rovio Entertainment tarafından yayımlanmıştır. Angry Birds serisinde öne çıkan sıra tabanlı RPG ve bu serinin ilk sürümüdür.

İlk duyurusu 12 Mart 2014’te bildirilirken, ilk olarak İOS ve ANDROİD cihazlar için uyarlandı. Seri tam olarak başlarken, Blackberry gibi cihazlarda da oynanıyordu. Rovio, Unity motoru ile ilk kez geliştirmesini yaptı. Daha sonra oyun motorunun yetersiz kaldığı görüşüyle, 2019 yıllarında bu oyun yerine farklı modellerini devreye koymuştur. Diğer Angry Birds oyunları açıkken, bu ilk serisini durdurdu.

Angry Birds Epic Özelliği

Savaşırken silahları üretebilir, eşyaları hazırlayabilir ve malzemeleri sistem size Auto olarak sunardı. Oyun içinde para birimi ile, yetenek ve malzemeleri birleştirme gibi özellikleri vardı. Dövüş kazanma, domuzlarla savaş ve sandıkları açma gibi etkinlikler bulunurdu. Rekabetçi bir deneyim yaşayacağınız oyunda, Elmas seviyesine kadar uzanan zorlu vakit geçirme süreçleri görebilirdiniz.

Piggy adasında geçen mükemmel bir maceraya katılabilirken, sıra tabanlı savaşları söylememek elde değildir. Zırh ve silahlar gibi özel ekipmanları bulabilir, karakterinizin becerilerini yükseltmek için savaş verirdiniz. Sıra dışı silahlar içinde tahtalardan oluşan kılıçlarda bulunur. Özelleştirme seçeneği güzel ve her oyuncunun beğeneceği şekilde dizayn edilmişti.

Durumu ve Hikayesi

Çalınan yumurtalarını geri almak için, domuzlar tarafından mücadele eden ve kırmızı renkli karakter tarafından temsil edilen oyuncuyla hikaye serüveni başlar. Oyuncular seviyelerinde ilerleme yaşadıkça, Angry Birds Epic dünyasındaki yeni karakterler listesine eklenir. Bu karakterler arasında Chuck, Matilda, Bomba ve Blues bulunmaktadır.

Farklı dövüşlerde domuzlara karşı mücadele etmek ve kendi karakter listelerine üç kanatlı yaratığı eklemekle görevlisiniz. Domuzlar ve kuşlar, eğlence bölgesinin farklı bölgelerine seyahat ederek maceralarını sürdürürken sizde savaşa hazırlıklı olmalıydınız.

Orijinal Sitesi
Tür:RPG
Rol yapmaFantastik
PVPHayır
Sınıflandırma:AAA
Motor:UNİTY
Stil:Themepark
Geliştiricisi:Rovio
Durum:Bu sürümü iptal.
Platform:Android, Mac, Mobil cihazlar
İş Modeli:İndirilebilir
Çıkış ve kapanış tarihi:2014/2019

Ayrıca tüm Angry Birds serilerini görmek ve oynamak için tıklayın.

1 geri izleme / bildirim

  1. Angry Birds Serileri - Mmorgonline.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*