Artdeco nedir, Nasıl Satın alınır?

artdeco nedir
artdeco nendir nasıl alınır

Binance Akıllı Zincirin gücünden yararlanan Artdeco NFT projesi, dijital sanatçıların ve sanat yaratıcılarının, vicdansız aracıların insafına kalmadan eserlerinden para kazanabilecekleri bir platform oluşturuyor.

Teknoloji sihirbazı milyarder Elon Musk, bu yeni buluşa ilham verdi. Artdeco, Fungible Token (NTF) yaratıcıları için dağıtılmış bir ağ ve sanat eserleri varlıkları için pazar yeri olarak ikiye katlanıyor. Platformda, NTF yaratıcıları, eserlerini değiştirilemez jetonlar olarak basabilir ve NFT platformunda satışa çıkarabilir.

Yaratıcılar Artdeco’da NFT’leri basarken, değiştirilebilir Dogecoin ve Bitcoin jetonlarından oldukça farklı benzersiz ve değiştirilemez jetonlar üretirler. Eşsiz özelliği, onu değiştirilemez bir belirteç olarak nitelendirir.

Artdeco jeton sahipleri, jetonlarını bir ödül için platformda stake edebilirler. Ayrıca platformu etkileyebilecek tekliflere oy verebilirler. Yani ‘ Tutucular her satın, satış ve transfer için işlem ücretinin bir kısmını kazanmak aslında kenara s, onlar da kendileri için özeldir NFT Damlalar erkenden erişerek ayrıcalığını yaşayacaklardır.

Artdeco token sahibi olarak, yaratıcıları denetleyebilir ve öne çıkan sanat eserlerinin küratörlüğünü yapabilirsiniz.

ARTDECO şu anda bakeryswap’ta işlem görüyor ve bu linke tıklayarak satın alabilirsiniz .

Artdeco Hakkında

Artdeco, dijital sanatçılar, modeller ve ilgilenen alıcıları olan diğerleri gibi içerik oluşturucular için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir çevrimiçi pazar yeridir.

Bir kullanıcı ticaret platformunu ziyaret ettiğinde, içerik sahiplerinin ve o ana kadar yapılan işlemlerin geçmişini bulabilir. Platformun arkasındaki Blockchain teknolojisi bunu mümkün kılıyor. Artdeco, teknoloji aracılığıyla, bu bilgiyi ilgili taraflara sağlamak için bilgileri bir NFT koduna yerleştirdi.

NFT’ler telif ücretlerini programlamak için tasarlanmıştır. Bu, platformdaki yaratıcılara bir jeton yayınladıklarında ve eserlerinden herhangi birini sattıklarında gelir elde etmelerini sağlar. Satılan işin maliyetinin bir yüzdesini telif hakkı olarak kazanırlar. Bu, içerik oluşturuculara hak ettikleri telif haklarının çok altında ödeme yapılan geleneksel içerik platformlarından farklıdır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*