Az Bilinen Ethereum Rakibi Sadece Yedi Günde %175 Yükseldi

kadena kda coin
kda coin nedir

Kripto dünyasında birçok coin pump yapıyor. Hem Bitcoin hem de Ethereum’un temel özelliklerini kullanan radar altı bir altcoin, piyasa değerine göre ilk 100 kripto varlığına girdi.

Hibrit blok zinciri platformu Kadena (KDA), Pazar günü sadece yedi günde %175 artışla 3 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Şu anda piyasa değerine göre 69. en büyük kripto varlığı ve şu anda 17.45 dolardan işlem görüyor.

Kadena, eski JPMorgan blok zinciri geliştiricileri Stuart Popejoy ve Will Martino tarafından oluşturuldu.

Altcoin KDA Pump Yaparak Rekor Kırıyor

Projenin geliştiricileri, akıllı sözleşmeleri uygulamak ve Ethereum ile rekabet etmek için güvenli ve ölçeklenebilir bir yol inşa ettiklerini belirtmişlerdi. Aynı zamanda Bitcoin tarafından ilk kez tanıtılan iş kanıtı konsensüs modelini kullandıklarını söylüyorlar.

Protokolün Pact yazılımı, herkesin akıllı bir sözleşme oluşturmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır .

“Pakt, gerçekten insan tarafından okunabilen ilk akıllı sözleşme dilidir. Herkesin bir blok zincirine net, doğrudan ve güvenli bir şekilde yazmasına olanak tanır.

Diğer platformlardan farklı olarak Kadena, küresel finansal sistemlere güç sağlamak için tasarlandı. Ağa daha fazla zincir eklendikçe protokolümüz sürekli olarak daha yüksek TPS’ye (Saniyedeki İşlem Sayısı) ölçeklenir.

Kadena Nedir, KDA COİN AMACI

Devrim niteliğindeki çok zincirli mimarisiyle Kadena, her gün NYSE’de [New York Menkul Kıymetler Borsası] gerçekleştirilen 9+ milyon işlemi kapatmak için ölçeklenebilen tek ölçeklenebilir katman-1 İş Kanıtı (PoW) platformudur.

Kadena platformunun diğer özellikleri arasında ücretsiz işlemler, enerji verimliliği ve endüstriyel ölçeklenebilirlik yer alır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*