FLOKI İnu, Afrika Kripto Borsasında Listeleniyor

floki inu coin nedir
flokı inu

8 Kasım Pazartesi günü, Afrika kripto borsası DafriXchange Pro , söz verdiği gibi köpek meme kripto para birimi Floki Inu’yu ($FLOKI) listeledi.

Bu kripto para birimini yaratma fikri, 25 Haziran’da Dogecoin $DOGE) savunucusu Elon Musk’ın Shiba Inu köpeğinin adının “Floki” olacağını tweetlemesinden sonra doğdu.

Floki İnu Nereden Satın Alınır?

Yakın zamana kadar, yalnızca çok az sayıda merkezi borsada ( Gate.io gibi ) $FLOKI üzerinden satın alabilirsiniz . Merkezi olmayan borsalara gelince, “hem ERC 20 jetonu hem de BEP20 jetonu olduğu” için Uniswap ve PancakeSwap üzerinden satın alabilirsiniz.

FLOKI’nin hem ERC 20 jetonu hem de BEP20 jetonu vardır. Uniswap DEX ve PancakeSwap üzerinden satın alınabilir.

Floki Inu ekibi , $FLOKI belirtecini kullanacak projelerden bazılarının aşağıdaki gibi olduğunu söylüyor :

  1. FlokiPlace : “ NFT ekonomisi güçlü ve sadece daha canlı hale gelecek. Ayrıca, insanların kripto para birimi ile fiziksel ürünleri kolayca satın alabilecekleri bir dünya için sabırsızlanıyoruz. FlokiPlaces, temel ödeme seçeneği olarak FLOKI tokeni ile kripto para birimi ile ödeme yaparken insanların NFT ve fiziksel mal ticaretini kolaylaştırarak bu boşluğu doldurmayı amaçlıyor. “
  2. Valhalla : “ Şu anda FLOKI ekibi tarafından geliştirilmekte olan bir Play-To-Earn NFT oyun metaverse’i. Valhalla ile amacımız, kriptoyu başka türlü duymamış olabilecek birçok kişinin bir NFT oyunu aracılığıyla kripto para birimini ve blok zinciri teknolojisini keşfetmesini ve bunu yaparken ödeme almasını sağlamaktır. “
  3. Inuversity : “ FLOKI, hemen hemen herkesin kripto para birimine ve bir şekilde blok zincirine maruz kaldığı bir dünya yaratmaya yardımcı olmak için çalışıyor. Bunu başarmak için, insanları blockchain teknolojisi hakkında eğitmenin misyon açısından pratik olduğuna inanıyoruz. Floki Inuversity, önde gelen kripto para birimi eğitim platformu olacak. Odak noktası, FLOKI’nin hitap ettiği ana akım kitleyi eğitmek ve onları kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisine daha aşina hale getirmektir.

 7 Kasım’da DafriXchange Pro, yakında $FLOKI’yi listeleyeceğini tweetlemişti

Desteklenen Flukı İnu Çiftleri listeleyecek dedi.

  • FLOKI/USDT
  • FLOKI/USD
  • FLOKI/ZAR
  • FLOKI/NGN
  • FLOKI/USDC

İşlem başlangıcı 08 Kasım 2021 olarak eklendi.

7 Kasım Pazar günü yayınlanan bir blog yazısında , Güney Afrika merkezli kripto borsası $FLOKI hakkında şunları söyledi:

Shiba Inu topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan yeni bir kripto para olan Floki Inu (FLOKI), #DogeFather Elon Musk‘ın kendi Shiba Inu’sundan esinlenmiştir. Floki Inu aynı zamanda #DogeFather’ın kardeşi Kimbal Musk‘ın Milyon Bahçeler Hareketi ile resmi olarak ortak olan TEK kripto projesidir. Ayrıca dünyadaki gıda güvensizliği ile mücadele etmek için birlikte çalışıyoruz.

FLOKI İNU FİYATI GÜNCEL

FLOKI-USDT, son 24 saatlik dönemde %6,48 artışla 0,002574 $ civarında işlem görüyor. Diğer $FLOKI haberlerine gelince, dün Foki Inu ekibi şu anda 300.000’den fazla FLOKI sahibi olduğunu açıkladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*