Benim Asker – Schulterglatze

Benim asker Oyunu
Benim asker

Benim asker oyunu tarayıcı tabanlı savaş aksiyon strateji tarzında çok yönlü sayılan Türkçe destekli browser formatında bir oyundur. İlk önce 2010 yılında Schulterglatze ismiyle Almanya’da çıkmış kısa sürede ün yapmış Polonya ve Türkiye’de oynanıyor. Oyunda ülkenin asker yapısına göre oyun içeriği de buna göre değişen bir yapıyla gözümüze çarpmıştır.

Oyunda Türkiye’de askerlik konularına alakalı sistem geliştirilmiş olup, Benim Asker oyununda askerlik yapmış olsanız da olmasanız da bir çok tanıdık açıklarla karşılaşacaksınız. Sunucunun Türkiye versiyonu kapansa da aktif olarak devam eden ana sitesinden erişmek mümkün. 

European Games tarafından yayımlanmış ve bir süre sonra durdurulmuştu. Şuan aşağıdaki bağlantı aracılığı ile yabancı dil sitesine göz atmanızda yarar var. Oyun içinde tıpkı askerlikte ne varsa her şey aynıdır. Özellik olarak acemi er veya general rütbelere kadar erişim sağlanabilir ve yükseltme yapılabilir. Birçok aktif görev ile hem rütbe yükseltin hem de oyun içi paralarını toplayın.

Benim askeri farklı dilde oynamak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*