Knight Age

knight age
Knight age

Knight age, 4 farklı sınıfın bulunduğu ve oyuncuların besleyip yetiştirebilecekleri, evcil hayvan sistemine yer veren Pupa adlı özelliği içerir. Pupa koleksiyon sistemini tamamlamanız bir diğer etkinliktir. Evcil hayvanları savaşlarda kullanabilir, bu güzelim ve vahşi denilecek ortamlarda geliştirebilirsiniz. Ayrıca geliştiricileri açık betasını 28 Ağustos’ta başlatmıştır.

Özellik bakımından oldukça hassas içeriği bulunan Knight age, 3D fantastik macera olarak da bilinir. Devasa çok oyunculu ve Joymax tarafından çıkarıldığını hatırlatalım. Silkroad online gibi dev oyuncu topluluğunun oluşmasında Joymax’ın katkısı olduğunu da bilmeliyiz. Aslında geliştirmede de büyük öneme sahip olan ve yardım eden Sesisoft firmasını unutmamak gereklidir. Bir diğer bakış açısı da bu anime türünde üretilip, karakter modellerinin sevimliliğidir.

Bu sevimlilik sayesinde, oyuncuların bağımlı olma, kurgu yapabilme ve monteli dövüş sistemine özenli olmasını amaçlamıştır. Atlı bir savaş içeren oyunlar aradığınızda, dövüş sisteminde şövalye olarak savaş düzenine oluşturma imkanı da vardır.

Kahramanca şövalyelik için rol yapmak isteyenler, savaş alanına akması gerekiyor. PvP içeren özelliği, dört farkta sınıfın yer alması, zindanlara katılım ile müthiş bir heyecanı konu edinmiştir. Sınıflar aşağıdaki listede yer alır.

  • Knight
  • Magician
  • Archer
  • Warrior

Epik Pvp modelleri ve zorlu yaratıkları kesme gibi birçok aktivite beraberinde gelir.

2012 tarihi ilk piyasaya çıkışını gösterir. Buna rağmen erken olarak kapatılan oyunlar arasında yerini aldı. Aslında Joymax kapanmasını istemediği Knight age için, bir çok anket düzenledi. Fakat Avrupa dahil bir çok ülkede pek tutulmadı. Oyun endüstrisinin değişen teknoloji ve modelleri ile baş edemeyen Joymax kapatma kararı aldı. Çoğu oyuncu kitlesi bu habere üzülse de yapacak hiç bir şey yoktu. Karar nihai olmuştur. Bu kapsamda artık tüm sunucu ve dosyalarına erişilemez oldu. Eğer Private Knight Age ile ilgili herhangi bir indirme bağlantısına rast gelirseniz, indirmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Orijinal sitesi, aktif ancak bu oyun kaldırıldı.
Tür:MMORPG
Rol yapmaFantasy
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Özel
Stil:Bilinmiyor
Geliştiricisi:Joymax
Durum:Kapandı
Platform:Windows
İş Modeli:İndirilebilir
Hemen katılOynanamaz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*