Binance Coin, % 300 Fiyat Artışından Sonra 3’ncü Coin Yolunda

Bnb coin durumu
Bnb coin yarışı

Binance token, stabilcoin Tether’i devirerek piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto varlığı haline geldi. Şubat ayına 50 $ ‘ın biraz altında başladıktan sonra, token 19 Şubat’ta 250 $ seviyesini geçti.

Yazma anında token tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) civarında dalgalanıyor ve 262 $’ da duruyordu. Bu fiyata, BNB’nin piyasa değeri şu anda 38 milyar doların üzerinde duruyor.

Bu, Tether’inkinden yaklaşık 4 milyar dolar daha fazla. Bu arada, Şubat fiyatının kırılmasından önce, token diğer döviz varlıklarının yanı sıra kademeli bir artış yaşamıştı. Bununla birlikte, Şubat ayının başından bu yana, token iki önemli fiyat düşüşü gördü.

İlk önemli rallisinde, token 1 Şubat’ta 50 doların biraz altından 10 Şubat’a kadar 147 dolara çıktı ve yaklaşık% 200’lük bir sıçrama anlamına geliyordu. Yedi günlük bir durgunluğun ardından jeton, 16 Şubat’ta mitinge devam etti ve yazının yazıldığı sırada jeton yalnızca 72 saat içinde iki katına çıktı.

Bu arada, BNB belirtecinin performansı da diğer borsa varlıkları tarafından yansıtılıyor. Messari verilerine göre, ilk on borsa varlığının çoğunluğu son yedi günde iki katına çıktı.

Son 24 saat içinde, yalnızca ilk on borsa varlığı kırmızı renkteydi ve bunlar UNI, SUSHI, ZRX ve LRC’dir. BNB tokeninin son birkaç gün içindeki performansı hakkındaki düşünceleriniz neler ? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Bnb tokeni satın almak için Binance’ye nasıl kayıt olunur ve satın almak için adımları takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*