Bullet Run

Bullet run
Bullet run

Bullet Run, Sony Online Entertainment firması tarafından yayına alınmış ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu oyundan çok çeşitli silah ve ekipmanlar mevcut olup, oynaması ücretsiz olduğunu bilmenizde yarar var. Karakter yapılandırma ve oyunun grafiği oldukça çekicidir.

Bullet run, ilk açılışı 2012 yılında gerçekleşti. Oyuna ilk giriş denemesini yaptığınız da, karşınıza karakter özelleştirme ekranı çıkar. Buradaki mevcut bilgi ve özellikler şöyledir;

  • Yetenekleri görme ve kontrol etme
  • Dış görünüşü değiştirme
  • Silahları listeleme
  • Beceri ve Taunts ayarları
  • İki silahı çift olarak kullanabilme
  • T6 defans oyuncusu
  • Akimbo
  • 2,3,4 aşamadaki skil

Bu ayarları tamamlayan her oyuncu, yetenekleri sergiler ve hayatta kalmak için savaşabilir. Öl yada öldür bilinci ile savaşarak düşmanlara korku yada zaferi sunar. Bul yok et, Ölüm maçı ve Dominion gibi oyun modları açık şekilde katılabiliyorsunuz.

İyi olmayan tarafından biriside, özel harita sistemi kapalı olması. Ancak diğer bazı modlarda belirtilen haritalar sayesinde seçili alana gidiş yapabilirsiniz. Gösteri ve maçların oldukça çeşitli olması ilgi çekicidir. Kademe olarak ilerleyen Bullet run ACONY tarafından geliştirmiştir. Ancak yayıncı şirketi Sony, egzotik silahların yer almasını da istemiştir. Bu yüzden ayrıcalıklı olarak, modifiye edilmiş silah çeşitleri de görebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, yaptığınız her maçın ardından başarı kilitleri aktif olarak yeni özellik eklenir. Free ve Platin seçenekleri ile kendinize özgün tercihlerde yapabiliyorsunuz. Arena maçlarında daha güçlü olmak ve dünya çapında şöhret, ün yakalamak için savaşa hazır mısınız?

ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiGör
TürMMOFPS
Rol yapmaBilim Kurgu
PVPBulunamadı
SınıflandırmaAAA
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciAcony Games
YayıncıSony Online Entmt
DurumGeliştirmede duyurusu vardı, ancak kapalı
PlatformWindows PC oyunları
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen oynaDurdu
Çıkışı ve Kapanışı2012-2013

Bullet Run, gerçekten oyun dünyasında farklı bir yere sahipken bir süre sektörde tutunabildi. Acony şirketi ticari meseleler yüzüne Bullet run kapanacak dedi. Ve bu oyunu, diğer shooter oyunları içinde farklı yapan en çarpıcı özellik, oyuncuların bir TV şovunda yer alıyormuş gibi hissettiren yüksek tempolu ve kanlı deneyimine olanak sağlamasıdır. Özgün yanlarından biri ise, sadece en çok öldürmeyi yaparak zirveye çıkmak yerine, bu öldürmelerin niteliğinin de belirleyici olması ön plana bir süre taşımıştır. Sadece hızlı tetik parmakları ile değil, aynı zamanda strateji ve beceri de büyük önem taşıyarak öne çıkar. Oyunun menüsü, bilgilendirme ile dolmuş taşmış olması biraz karmaşık hale getirmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*