World of Battles (WOB)

World of Battles
World of Battles

World of Battles, (WOB) gerçek zamanlı RYO olarak bilinen ve Türkçesi orta çağın çöküşü anlamını taşır. Joygame tarafından yayın hayatına başlamış, Türklere özel olarak dile çevrilmiştir. İttifak devletleri arasında yaşanan savaşı konu alan oyunda, Vahşiler, kötüler, iyiler olarak 3 farklı ana ırk mevcuttur. Oyun Türkçe dil desteğini sırtına alıp ücretsiz olarak sunulduğu için, ülkede oldukça sevilmiştir.

Aslında daha birçok ırk mevcutken, ana temsilcileri elfler ve orklardır. Bu ırkların kendine özgü yetenekleri, yani becerileri bulunur. Taktiksel bir strateji türü için idealdir. İster hırslı bir şövalye olun, isterseniz çalışkan bir cüce, ana hedefler aynıdır. Ordu kurabilir ve güçlendirerek diğer oyunculara karşı savaşları başlatabilirsiniz.

World of Battles ile klan savaşları düzenleyebilirsiniz. Geniş haritası yeryüzünde uçsuz bucaksız gezmeniz için kurulmuştur. Bu yüzden 9 farklı ırk seçimini yaptıktan sonra, en güçlü olmak için savaşacaksın. Savaşmadan önce küpe ve yüzük gibi itemlerinin iyi olduğunu kontrol et. Bu tarz giysiler savaşta seni koruyacak ve güçlenmeni sağlayacaktır.

Orijinal Sitesi: Kapandı
Tür:MMORTS
Rol yapmaFantastik
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:PATHEngine
Stil:
Geliştiricisi:Frogwares
Durum:Durduruldu
Platform:Windows
Açılış ve kapanış: 2012-2014
İş Modeli:HYBİRD
Hemen katıl:Ulaşılamaz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*