Call of Outlaws

Call of outlaws game
Call of outlaws

Call of Outlaws yeni bir oyunun heyecanıyla, şehir sürüş ve trafik sürücüsü oyunu olarak bilinir. Sizi sürükleyici bir vahşi batı macerasına davet etmektedir. Diğer bölgesel oyunlardan farkı, sığır rüzgarlarıyla dolu gerçekten büyüleyici bir Vahşi Batı coğrafyasını keşfetmektir. için yola çıkacaksınız. Sizi olağanüstü bir hikayenin içine çekecek ve etkileyecektir.

Hikaye modu da, uzun süre önce silahlarını bırakmış ve sakin bir yaşamın tadını çıkaran ana karakteriniz, beklenmedik bir yardım çağrısına ulaşır. Çiftlik evi, sığırları, ailesi ve her şeyi güzeldir, ancak Willy Young gibi bir eski arkadaşı sorunlara yol açar. Artık sadece siz, onunla başa çıkabilirsiniz. Silah kullanmayı öğrenmek ve bu Vahşi Batı dünyasında hayatta kalmak için, mükemmel bir yer olan oyunun modülünde becerilerinizi değiştirin.

Call of Outlaws 3D tasarıma sahip, ayrıca karşılık modu ile bu güzel atmosferin içini sizde kendinize yer edinin. 10’dan fazla silah, gerçekçi ata binme ve 15’den fazla lehçe özellikleri ile hızlıca oyuna giriş yapın.

Bu oyun tam olarak bazı mobil cihazlarda desteklenir. Bir APK indirme ile ulaşabilirsiniz. İndirdikten sonra lütfen güvenlik amaçlı virüs taraması gerçekleştirin. İndirme bağlantısı farklı bir siteye bağlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*