Pirate Quest: Become a Legend

Pirate Quest Become a Legend
Pirate Quest: Become a Legend

Pirate Quest: Become a Legend sadece iOS ve Android oyunu olarak geliştirilmiş, deneyimli bir korsan olma misyonunu taşımaktadır. Bu heyecan içinde macera, çeşitli zorlukların üstesinden gelmenizi gerektirirken, korsan misyonları, özel becerilerinizi kullanarak rakiplerinizle mücadele etmeyi içerir. Tuzlu okyanusları fethetmek için cesaretinizi sınayan zorlu görevleri kapsıyor. Kendi limanınızı kurun, ekip arkadaşlarınızı toplayın ve büyük deniz savaşlarına katılın, hepsini gerçekleştirerek yedi okyanusu fethedip efsanevi bir korsan olma yolunda ilerleyin.

Pirate Quest deneyimi, sizi 150 yaşına kadar meşgul edecek kadar dolu dolu! Gemi savaşları ve denizdeki stratejik hamlelerin ötesinde, başkalarının bölgelerine saldırabilir ve ganimet elde etmek için şansa güvenebilirsiniz. Karayip adalarının güzelliklerini keşfederken düşmanlarınızı alt etmek için becerilerinizi kullanın. Ayrıca, özel teşebbüslerde 150’den fazla eşya ve kaynak bulmak için tüccarları ziyaret edebilirsiniz. Geminizi istediğiniz gibi özelleştirin ve binlerce benzersiz düzenleme seçeneği ile diğer korsan liderlerinden farkınızı ortaya koyun. Pirate Quest ile denizlerin efendisi olmak için yola çıkın ve kendinizi bir efsane haline getirin!

Pirate Quest Kuralı ve Hile Duyurusu

Hesabınızın yasaklanmaması için, oyunda herhangi korsan yazılım kullanılmamalıdır. Oyun parası, puanları ve diğer maddi eşya öğelerini kopyaladığınıza dair kesin kanıtlar bulunursa, hesabınız askıya alınır. Aynı şekilde, otomatik yenileme programları veya makroların kullanıldığını belirleyen herhangi bir kanıt, hesabınızın yasaklanmasına ve kapanmasına yol açabilir. Başka oyuncuları dolandırma eylemine asla kalkışmayın. Oyundaki bir hata veya aksaklıktan faydalandığınıza dair herhangi bir kanıt bulunduğunda, yasaklanma ihtimali yine vardır. Bu nedenle, böyle bir hatayı veya aksaklığı bulursanız, lütfen site personeline derhal bildirin. Sistemimizi herhangi bir şekilde kötüye kullanmak, hesabınızın ve IP’nizin uyarı yapılmadan yasaklanmasıyla sonuçlanabilir. Pirate Quest herkes için adil ve eğlenceli bir deneyim sunmayı planlamıştır. Hile yapma, dolandırıcılık veya diğer oyunculara karşı haksız avantaj elde etmek için herhangi bir yöntem bulduğunuzu tespit edilmemelidir.

Acemi Oyuncu Kılavuzu

Düşmanlarını yendiğinizde, onların cüzdanlarından altınlarını alabilirsiniz, ancak savaşmaktan kaçının ve bu fırsatları mümkün olduğunca bekleyin. Altınlarınızı artırmanın başka yollarını da düşünebilirsiniz. Buna örnek verecek olursak, mağazadan veya yeraltı pazarından diğer korsanların ganimetlerini takas ederek daha iyi silahlar ve zırhlar edinmek iyi fikir.

Bu silah ve zırhları aldıktan sonra sadece şehirde gezinmek yerine, kendinizi donatın! Envaterinize gidin ve ekipmanınızı kullanmaya başlayın. Ayrıca, cebinizdeki altınları hazine sandığına saklamadığınız sürece dikkatli olun, aksi takdirde başkaları sizi soymaya çalışabilir!

Donanımınızı tamamladıktan sonra, sık sık kanalizasyonda saklanmayı düşünebilirsiniz, ancak bu sırada karşınıza çıkabilecek yaratıklara karşı dikkatli olun. Bu nedenle, her zaman bir silah ve zırhınız olsun ve sağlığınıza dikkat edin. Denizciler ilk başta çok zorlu olmayabilir, çünkü kader sizi yavaşça zorluklara alıştırmaya çalışır. Ancak yine de dikkatli olun ve her zaman hazırlıklı olun.

Şehirdeki kurbanları aramak için falcıyı ziyaret edin ve yankesicilik yapmaya çalışın. Eğer sizden korkuyorlarsa ve size saygı duyuyorlarsa, size ücret almadan yardımcı olabilirler. Ancak saygın bir korsan değilseniz, onlardan hizmet almak için iki altın ödemeniz gerekebilir.

TürRPG
Resmi siteGit

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*