Dogecoin Bitcoin’den Sonra Atm Açıyor Tüm Detaylar

Dogecoin atm
Dogecoin atm para çekme

Dogecoin kuruluşu Atm açmaya karar verdi. Bildiğiniz üzere son zamanlarda Elon musk tarafından oldukça fazla söz edilen Dogetoken bir karar aldı.

Kripto paralar artık sadece Binance, Huobi, Hotbit gibi büyük borsalarda alım satımdan ziyade Atm’lerde de yapılabiliyor. Buna ilk adım atan Bitcoindir. Ve sonrası ;

Dogecoin Artık ABD’de 1.800 Bitcoin ATM’sinden Alınıp Satılabilir.

CoinFlip, duyurunun “DOGE’un meşruiyetini doğruladığını” söylüyor. Bu habere en çok Elon Musk çok sevinecek.

Amerika’nın en büyük Bitcoin ATM sağlayıcılarından biri, Dogecoin’in artık makinelerinin 1.800’ünden alınıp satılabileceğini duyurdu.

CoinFlip, duyurunun “DOGE’nin meşruiyetini doğruladığını” ve Elon Musk ve Snoop Dogg gibi bazı ciddi yüksek profilli onayların ardından geldiğini söylüyor.

Şirketin CEO’su ve kurucu ortağı Daniel Polotsky, CoinFlip’in misyonunun uzun süredir giriş engellerini yıkmak ve kripto para birimlerini kırsal kasabalarda olsalar bile herkesin kullanımına sunmak olduğunu söyledi. Ekledi:

“Artan popülaritesi ve son zamanlarda kitlesel olarak benimsenmesi göz önüne alındığında, Dogecoin’in madeni para portföyümüzün bir parçası olmasını sağlamaya ve önümüzdeki aylarda bu kripto para biriminin daha fazla desteklenmesini teşvik etmeye kararlıyız.”

CoinFlip, 2020’deki gelirinin% 359 arttığını ve ATM ağının Ocak’taki 441’den yıl sonunda 1.400’e yükseldiğini söylüyor. CoinDesk’e göre, şirket şimdi 2021’in sonunda ağını 4.000’e genişletmeyi hedefliyor.

DOGE’nin fiyatı haberlere o kadar da tepki vermedi. Ancak son zamanlarda yukarı yöönlü harekete geçti. Şimdiden tüm doge sevenlere Dogetoken Atm’si Hayırlı olsun 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*