İost Token Airdrop Geliyor 4 Mart 2021

İost token airdrop
İost token airdrop haberi
IOStoken, Ethereum blok zincirinde kendi tasarlanmış inanılırlık fikir birliği mekanizmasına sahip bir ERC20 belirtecidir. Bir düğümün inanılırlığı, ağdaki davranış ve aktivitenin hesaplanmasıyla belirlenir.

İost tokene airdrop ne zaman geliyor ve ne zaman bitecek?

 “Airdrop, anlık görüntü tarihinden [2021.02.25] itibaren bir hafta içinde dağıtılacaktır. (Anlık görüntünün kesin tarihi borsalara göre  değişebilir).”
Tahmini aralık 4 Mart 2021 başlar, 1 Ağustos’ta biter.
Kullanıcılar için her zaman uygun olan ürün erişilebilirliği, bir ürünün başarısındaki en önemli anahtar faktörlerden biridir.
Bu nedenle, IOST Vakfı, IOST’u seven topluluk üyelerinin Donnie Finance’i kullanmasını nasıl kolaylaştıracağını bulmak için Donnie ekibiyle birlikte çalıştı.
Donnie’nin ürünlerini yaygın olarak deneyimlemek ve IOST kullanıcıları tarafından rahatlıkla erişilebilmesi için, Donnie Token’ları IOST sahiplerine airdrop yapmaya karar verdik.
Donnie Finans ekibi , Donnie Token arzının toplam% 10’unu IOST sahiplerine airdrop yapacak ve bu miktarı çeşitli etkinlikler aracılığıyla dağıtacaktır.
Don Token Sözleşmesi : Contract5ndTHiqRRPWnT5wBFhQ9bthhueT9LVFnuGgGEVfmVRb8
Başlıca Ortaklar: HUSD, Cobak, Tpay, DeFi Code
Risk uyarısı: Kripto para alım satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli gerçekleştirin. Mmorpg online web sitemiz, yüksek kaliteli coin bildirimleri ve haberleri seçmek için her türlü çabayı gösterecek, ancak alım satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*