Neo Coin İlk Sürpizini Açıkladı ! Büyük gelişme

neo-coin-gelişme
neo coin durumu 2021

NEO  , yaklaşan DigiFinex banka kartında desteklenen ilk kripto para birimlerinden biri olacak  . Kart, kullanıcıların dünyanın en büyük PIN ağı olan UnionPay aracılığıyla NEO ile mal ve hizmetler için ödeme yapmasına olanak tanıyacak. Banka kartı başvuruları 30 Mart 2021’de başlıyor.

NEO coin nedir?

NEO, Çin’in Ethereum’a cevabı olarak kabul ediliyor. Her iki kripto para birimi de akıllı sözleşmeler kullanıyor ancak NEO, Ethereum’un ağını iyileştirmek için benzersiz blok zincirinden yararlanıyor.

NEO kendisini akıllı ekonomi için dağıtılmış ağ olarak tanımladı. Akıllı ekonomi ile akıllı sözleşmelerle desteklenen dijital kimliğe sahip dijital varlıkları kastediyoruz.

NEO Hakkında İlginç Gerçekler

  • NEO, 2016’da Antshares adıyla Batı’da ilk kez sahneye çıktı .
  • NEO, blockchain fikir birliği için delege edilmiş Bizans Hata Toleransını (bDFT) kullanıyor – değiştirilmiş bir risk kanıtı protokolüdür.
  • NEO’nun 2016 ICO’su sırasında 6119 BTC, 100 milyon NEO token oluşturdu.
  • NEO tokenlerinin% 50’si ICO’da satıldı ve diğer% 50’si NEO Konseyi’ne dağıtıldı.
  • NEO , 2017’nin sonunda 5 milyar dolarlık piyasa değeri elde ederek ilk 20 kripto para birimi arasına tırmandı .

Rust takımlama, topluluk geliştiricisi Jinghui Liao’nun son katkılarının ardından Neo ekosisteminde ilk görünümünü yaptı . Rust SDK, neo-rs , Neo’nun eski sürümü için temel cüzdan işlevselliği sağlar ve Intel SGX enklavları için ilk destek parçalarını sunar. Liao, ileride NEP-6 standardı, işlemler, ağ etkileşimi ve daha fazlası için destek eklemeyi planlıyor.

Neo Global Development ecogrowth yönetmeni Lili Zhao teslim başkan ve FiCAS, İsviçre ALTI Borsası’nda halka açık bir ETP bir varlık CEO bir sunum.

Flamingo ekibi başlattı kullanıcıların gelen dönüştürmek için USDT ve WBTC göç  pn VARLIKLAR Yoktur etmek  f VARLIKLAR Yoktur. Likidite sağlayıcıları, Flamingo kasa modülünde FLM ödülleri almaya devam etmek için USDT ve WBTC’yi taşımalıdır. USDT ve WBTC’nin taşınması 12 Mart’ta 08: 00’da (UTC) başladı ve etkilenen havuzlar için FLM ödülleri 10: 00’da başladı

Poly Ağ yayınlandı başlıklı bir makale Heterojen çalışabilirlik Protokol Poly Ağının Blueprint . Makale, Poly Network’ün zincirler arasında herhangi bir bilgiyi paylaşma ve dijital varlıklarla sınırlı olmama yeteneğini genişletti . Makalede ayrıca üç önemli gelişme kaydedildi:

Farklı tipte blok zinciri mimarileri ile iletişimin engellerini kaldırmak,
Yönetim kurulu üyeleri için hızlı erişim ve
İzole blok zinciri ekosistemlerini birbirine bağlamak.
Poly Network ayrıca Huobi ECO zinciri için destek ekledi ve dijital varlıkları zincir ile Ethereum arasında aktarma yeteneği sundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*