Günlük Bitcoin Haberleri 20 Mayıs 2021

Son dakika Bitcoin haberi
Son dakika Bitcoin haberleri

Türkiye’de Bitcoin neden düşüyor son dakika haberleri her zaman mmorg online web sitemizde olacak. 20 Mayıs 2021 güncel BTC haberlerinde neler var?

Bitcoin düştü, gün içi 30.000 doları Gördü!

Bitcoin (BTC) keskin düşüşünü sürdürürken , 30.000 dolarlık çizgiyi gördü. Binance üyeleri USDT piyasasında Bitcoini şu anda% 7,07 düşüşle 39.500 $ seviyesinde işlenirken izliyor.

MicroStrategy daha fazla bitcoin satın alacak.
MicroStrategy CEO’su Michael Sailor, Twitter üzerinden daha fazla bitcoin satın aldığını söyledi. Sailor, “Yaklaşık 10 milyon dolar olan 43,663 dolarlık bir reytingle 229 BTC daha satın aldım. MicroStrategy, 18’inci itibarıyla yaklaşık 92.079 BTC satın almak için 2.251 milyar dolar yatırım yaptı ve satın alma fiyatı 24.450 dolardan gerçekleştirdi.

NVIDIA, Grafik Kartları için Kısıtlı Kripto Para Madenciliği İşlevine Sahip Yeni Ürününü Duyurdu
NVIDIA kısa süre önce resmi kanalı aracılığıyla sınırlı kripto para madenciliği özelliklerine sahip yeni bir ürün duyurdu. Raporlara göre Nvidia, kripto para madenciliği işlevini kasıtlı olarak RTX 3070, RTX 3080 ve RTX 3060 Ti dahil olmak üzere üç yeni ürünle sınırlayacağını duyurdu.

Ek olarak, bu üç üründe ‘hafif hash oranı‘ ifadesi gösterilecektir. Nvidia, bu modellerin ürünün hash gücünü spesifikasyona göre% 50 azaltacağını ve üst düzey GPU’ların yalnızca madencilere sağlandığı olgusunu önleyeceğini açıkladı.

Kripto Analiz “Tesla BTC ödemeleri durduktan sonra birden fazla token artıyor.  Piyasa olgunluk sinyali ”
Ünlü bir kripto para birimi piyasa analisti olan Alex Kruger,” Tesla’nın bitcoin ödemelerini desteklemediğini açıklamasından bu yana birçok kripto para biriminin yükselişte olduğunu dile getirdi.

Bu, kripto para piyasasının olgunlaştığının bir işaretidir. ” Buna cevaben, “Portföy çeşitleniyor ve iyi token seçme yeteneğine sahip yatırımcılar artık bu geçici bitcoin sorunundan muzdarip değillerdir. Bu şimdiye kadar görülmesi zor bir fenomendi. Tarihsel olarak, Bitcoin çöktüğünde, diğer varlıklar için durum daha kötüydü. “dedi.

Arc Investments’in kurucusu Cashwood “Bitcoin, sonunda 500.000 $ ‘a yükselecek ” dedi.

“Bitcoin şaşırtıcı. Ama kesinlikle bir dip olacak ve yine de 500.000 $ ‘a çıkacağını düşünüyorum. ”

Wells Fargo Yatırım Araştırma Enstitüsü, Kripto Para Birimi Yatırım Stratejisinin Platforma Eklendiğini Duyurdu

Wells Fargo Yatırım Araştırma Enstitüsü Direktörü Darrell Cronk , 19’da Business Insider ile yaptığı röportajda, “Wells Fargo Asset Management’ın yatırım araştırma bölümü bir kripto para birimi yatırım stratejisidir.

Kendi platformunda değerlendirip ekleyeceğiz. ” Bu bağlamda, “Birkaç aydır profesyonelce yönetilen bir çözüm bulmak için çalışıyoruz ve kripto para birimi yatırım stratejisinin platforma Haziran ortasında eklenmesi bekleniyor.

Kripto para birimi stratejisi için araştırma ve durum tespiti, Greg Maddox liderliğindeki küresel yöneticilerden oluşan bir araştırma ekibi tarafından yönetiliyor ” dedi.

Analist “Bitcoin Ayarlama Orta Aşaması, 35000 USDT’nin Altında Satın Alma Fırsatı”
Çinli kripto para birimi analisti Hwang Han, “Bitcoin orta seviye bir ayarlamaya girdi ve 35000 USDT’nin altında satın almanızı tavsiye ediyoruz.” dedi.

“Bir gece önce, Çin’deki üç büyük finans birliği kripto para biriminde spekülasyon riski konusunda bir uyarı yayınladı ve piyasa bunu güçlenen düzenlemelerin bir işareti olarak değerlendirdi ve bitcoin’in 24 saat içinde% 10’dan fazla düşmesine neden oldu. Bitcoin, teknolojik bir zayıflık göstererek bu ay yaklaşık% 30 oranında düştü.

Ayrıca geçen yıl gözlenmeyen bu çöküşte USDT priminde düşüş gözlendi. Bu, büyük bir fon baskısı olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, piyasa kısa vadede istikrara kavuşsa bile, yukarı yönlü bir dönüş beklenmemektedir. Bununla birlikte, piyasanın temel likiditesi hala bol. Şahsen, mevcut düşüş piyasasını bir ara düzeltme olarak görüyorum. 35000 USDT’nin altında satın almanızı öneririz. ”

BTC haberlerinin son dakikaları her zaman bizdedir. Takipte kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*