Introducing Crystal Wings

Introducing Crystal Wings
Introducing Crystal Wings

Introducing Crystal Wings, bir zamanların meşhur tarayıcı tabanlı oyunudur. Aslına bakarsak MMORPG format türü olup, RPG içeriğine özen göstermiştir. Tarayıcınızda indirmeden oynanır türevi ve 2D görsel modeliyle yayına alınmıştır. Bilgisayara indirmeden oynanabilecek oyunlar arasında yerini almış, 5 farklı karakter türü ile seçilebilirdir.

İlk etaplarda R2Games ile ortaya sunulmuş daha sonraları Crystal Saga adı ile değişime uğramışta diyebiliriz. Pet ve binek sisteminin ağır içeriklere yer verdiği Crystal Wings, zorlu mücadeleler yapmanıza olanak tanımıştır. Bu zorlu mücadelede oyuncuya karşı oyuncu ve PvE savaşları bulunur. 2D görselliği ile fark yaratmış, çok sayıda haritada gezinmeye imkan tanımıştır. Seçtiğiniz oyun içi karaktere alınan görevi tamamlayarak savaşlarda öne çıkan ITEM’lere sahiplenin.

Bu fark yaratacak ve rakiplerinize üstünlük kurmanıza neden olacak. Ayrıca öğe satın almalar, Introducing Crystal Wings oyununda geçerli ve aktif olarak açıktır. Dilediğiniz güç artırıcı ve koruyucu ek giysi ve cevherleri alabiliyorsunuz. Tabi çok uçuk ücretler ile satılmamaktadır. Bu yüzden bedava oynanabilecek oyun olma yolunda ilerlemiştir.

Harita üzerinde farklı bölgelere giderek altın kazanma gibi bir şansınızda var. İlk giriş sonrası erkek veya kadın bir karakteri kurun ve yola devam edin. Büyücü, katil, rahip, şövalye ve okçu seçenekleri ile hızlıca seçim yaparak girişinizi gerçekleştirin.

Ancak, 2010 yapımı oyun artık oynanamaz ve geliştirici tarafından erişilemez hale getirildiğini söyleyebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*