Reigns Game

Reigns oyunu
Reigns game

Reigns game Nerial tarafından geliştirilmiş, Devolver Digital tarafından yayına alınmıştır. Bu oyun bağımsız video oyunu olup, ilk olarak 2016 senesinde piyasaya sunuldu. Mobil, PC ve oyun konsolları yanı sıra İos Reigns olarak çeşitli platformlarda yayına girdi.

Oynanış tarzı benzersiz olup, kurgusal bir krallığı yöneten ve hükümdarın rolünü oynarsınız. Temel amacınız size sunulan bir dizi kart üstünde, sola ve sağa kaydırarak karara varmanızdır. Reigns oyununda her bir kart yeni bir isteği veya olayı temsil etmekle beraber, durumları da ortaya koyar. Krallığınızın veya saltanatınızın kaderini belirlemeye yarar.

Reigns, Londra merkezli Kurucu ve tanıtım oyun stüdyosu Nerial tarafından çıkarıldıktan sonra, ilgiyi hemen aldı. Hit alan oyunlar arasına girmeyi başaran geliştirici François Alliot, baya mutlu olmuştur.

Reigns Game Temel Özellikleri

Oyuna bağımlı olma olasılığı sürerken, eşsiz ve hızlı tasarımı dikkat çekiyor. Bazı temel özellikleri ise şunlardır;

  • Karar verebilme
  • Kart sola ret demek, sağa kabul demektir. Bu karar verme yeteneğinizi korur.

Oyun hakkında aşağıdaki bilgileri bulabilir, linkler sayesinde oyunu başlatabilirsiniz.

Reigns oyunuReigns Yayıncısı: Devolver Digital Games
Türü:Bağımsız
Rol:Strateji Oyunlar
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız
Motor:Unity
Stil:Bilinmez
Geliştiricisi:Nerial
Durum:Açık
Çıkış Tarihi:2016
Dağıtım Türü: Bağımsız
Oyun İç Modeli: Karışık
Platform:Android Oyun, İos, Linux, Mac os, Nintendo,
Değerlendirme:Bilinmiyor
Diller: İngilizce

Reigns Tüm Bölümleri

Reigns oyununda bir çok bölüm bulunur.

  • Reigns : Oyunun orijinal sürümüdür ve oyuncuların bir bölümü yönetilirler. Oyunda amaç, tahtınızı mümkün olduğunca uzun süre korumaktır.
  • Reigns: Majesteleri : Yeni krallık, yeni drama, mistik envanter, kraliyet mücadeleleri gibi hedeflere ulaşın.
  • Reigns: Game of Thrones : Bu sürüm, ünlü televizyon dizisi “Game of Thrones” ile teması olan bir versiyon olarak çıkmıştır. Oyuncular, Westeros’un farklı karakterleri olarak oynamaktadır. Mini oyunlar, ikonik film müziği ve müthiş bir kadro sizi bekliyor.
  • Reigns: Ötesi : Bu
  • Reigns: Üç krallık : Three Kingdoms adı altında Nerialın ödüllü serisinin beşinci bölüm oyunudur. Sevilen Çin destanı The Romance of the Three Kingdoms’tan ilham alarak, bu seri çıkarıldı.

Evet, serileri çok güzel bu oyunda, Beyond, Majesty İngilizce karşılığına gelen ötesi ve majesteleri kelimelerini anlamalısınız. Nedeni ise oyunun Türkçe versiyonu maalesef bulunmuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*