Sevencore

Sevencore
Sevencore

Sevencore, Age of Wulin’in Gpotato tarafından sunulmuş yayıncılığını Noria geliştirmiştir. Tabi ilk yayıncılığı alan Gala Networks şirketi olmuştur. Grand Cross Alliance ve Amaad Legion arasında geçen savaşlar konu alınmıştır. İki taraf arasında geçecek mücadele ve sonuçları kan ve gözyaşıyla dolu olabiliyor.

PVP detayına oldukça önem verilmiş, 2012 yılında çıkmasına rağmen hassas düzeyde efektler kullanılmıştır. Özelliklerinden iyi tarafı bineklerle savaşa gidilmesi ve güç testlerinin olmasıdır. Bu sayede ekstra bir deneyim kazanarak sıra dışı turlara açılabiliyorsunuz. Bilimkurgu ve fantastik tarzında macera yaşayın.

Ücretsiz oynanabilirliğin yanında, çekiciliği ve canavarların şekli güzeldi. Görsellik olarak bakılınca, bakıldığı nesnede tutabilir yapısı vardı. Noria Corporation, Sevencore üzerinde çok şeyler düşünse de belli bir zaman sonra kapatma yazısı yayınladı. Bu yazıda aşağıda konu alan mesaj geçmekteydi.

SEVENCORE ekibi olarak, tüm oyuncuların göstemiş olduğu bağlılık ve coşku için teşekkür ederiz. 28 Temmuz 2015’ten itibaren Seven Core kullanılamayacağını üzülerek bildiririz demiştir. Ayrıca, güçlü bir topluluk ve çeşitli etkinlikler oluşturmak için çalıştıklarını ve bu seride kalarak kapatacaklarını belirtmiştir. Uzun yolculuğu sonlandırma kararını aldıklarını ve oyuncuların hayal kırıklığı içinde bulunduklarını biliyoruz. Wcoin ve Softnyx Cash 23 Haziran 2015’e kadar geri almaya hak kazanacağını belirtmiştir. Oyun içi mağazayı derhal kapanacağını son olarak belirtmiştir.

KonusuBilgi
Orijinal SitesiKapalı
TürMMORPG
Rol yapmaFantezi
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorCustom
StilBilinmiyor
GeliştiriciNoria Co. Ltd
YayıncıGala Networks Europe
DurumKapatıldı
PlatformWindows
İş Yapısı:İndirilebilir, Ücretsiz
Hemen katılOynanamaz
Çıkış Tarihi2013

Daha fazla açık oyunlar için diğer kategorilerimizi gezebilir, alternatiflerine göz atabilirsiniz. Burada ki bilgiler tamamen geniş çaplı araştırmalar ile yola çıkılmış, neden kapandığına dair şirket gerekli açıklamayı yapmıştır. Sevencore kapanma sebebi tablo üstündeki metinde ele alınmıştır. Tamamen gerçek bir geliştirici mesajıdır. Bu nedenle şirket, bahsedilen oyunu kapatırken en içtenlikle duygularını yazmış olduğunu hep birlikte gördük. Şirketin bu mesajı gerçekten duygulandırıcı olup, çoğu oyuncu kitlesini de mağdur ettiği söylenemez. Farklı kapanan şirket ve bu tarzların modellerini, önceden duyurusuz şekilde bildirmeden gidebiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*