Sudden Attack ve 2

Sudden Attack ve 2
Sudden Attack ve 2

Sudden Attack ve 2 oynamak için artık izin verilen bir free to play olmadığını söyleyelim. NEXON tarafından geliştirilmiş ve Lithtech motorunu kullanmıştır. Bu motor sayesinde ve Quake, Unreal eşiliğinde ortak gücüyle elde edilen ekran yansıması müthiş sonuç verdi. GameHi tarafından 2005 yılında Nexon’unda katkılarıyla yayın dünyasına girmiş ve milyonlarca insanın Mouse tuş yıpratmasına neden olan oyundan bahsedelim. O yıllarda birinci şahıs nişancı oyunun formatı oldukça hassas ve etkileyiciydi. Sudden Attack çıktıktan hemen sonraları, Gameturk aracılığı ile Türkiye’de yayına alınmıştır.

Etkileyici bir oyun yapısı ve tasarımı ile ilk çıktıktan hemen sonra, bilmeyenlerin dikkatini bile üzerine çekmiştir. Farklı modlar ile MMOFPS topluluğu yorum yağmuruna tuttuğunu söylemek gerek. Türkçe dil desteği sayesinde ülkemizde de bir hayli sevilmiş, 40’a yakın haritası ile ilgi odağı olmuştur.

Daha farklı derin bakış açısıyla incelendiğinde, sualtı savaş sistemi ve birden fazla stil modları ile göz doldurdu. Farklı ve geniş stratejiler sayesinde bir oyuncunun bağlılık süresi iyice artmıştı. Sudden Attack ve 2, Korelilerin yapımı sayesinde Türkiye’de ön plana geldi. Rekabetçi zorlukları olan bu iki serilere de giriş yapan oyuncuların sıra beklediği bile olmuştu.

Sudden Attack Saldırı Özelliği

Sudden attack ve 2 serilerinde hız ve temponun bir arada tutulduğu ve en çok rekabetçiliği ile tanınması süperdi. Aniden saldırı ve modları bağımlı yapmaya yetecek tipteydi. Türkçe dilinin dahil edilmesi popülerliğini daha da artırmıştır. Türk oyuncu topluluğu dilinin doğal olarak işlenmesi daha Sudden atağı daha bir ayrıcalıklı hale getirmiştir.

  • Yüksek bağımlılık: Seri biçiminde hızlı ve tempolu maçlar bulunur.
  • Rekabetçi zorluklar: Sıralamada bir yer için yarışılıyor. Güç odaklı yaklaşımı mevcut.
  • Canlı efekt görüntüsü: Duvarlara ve farklı alanlara damla damla kanların sıçrama efekti bambaşka.
  • Şiddet içeren bölümler bulunuyor: Karakteriniz öldüğünde kan yağmuru gibi etraf kıpkırmızı hale bürünüyor.
  • Sualtı savaşı: Bu özellik yapısı ile mermi hızını ve hasarını azaltın. Susturucu silah sesi sesi ve boşaltma tehlikesi gibi inandırıcı etkiler vardır.
  • Çeşitli Oyun Modu: Sudden Attack 2 ve 1 serisinde, Team Death Match, Bomba Defrap gibi modların yanı sıra, Item alma, Mülkiyet savunması gibi bölümler var
  • Massive Equipment Bank: Birincil, ikinci silahlar, bıçaklar ve diğer ekipmanlar gibi 20 maddelik ekipman ayrıcalık zevk çıkarıyor.
  • Topluluk Binaları: Form ekipleri ve takım olarak mücadele ve beklenmeyen atak becerileri bu binalarda gerçekleşebiliyor.

Seviye 1 ile başlayarak ileri modlar zorlaşıyor. Etap etap ilerleme biçimleri var.

İndirme ve Diğer Bağlantı Bilgileri

Sudden attack serilerinde bir çok forumda ve sitede indirme bağlantısı aranmaktadır. Win64 ve Win32 olmak üzere Binaries dosyaları kaldırıldı. Bu aslında oyunun kapalı olduğuna işarettir. SA2Games aktif olarak çalışmadığı gibi, Upk yazılımları da devre dışıdır. Diğer sitelerde aramış olabilir ve indirme sağlayabilirsiniz. Ancak çalışmadığını görmeniz sizi şaşırtmasın diye bu bilgi sunulmuştur.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiKapanmıştır.
TürMMOFPS
Rol yapmaNişancı
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorLithtech
StilBilinmiyor
GeliştiriciGameHi
DurumDurduruldu
PlatformWindows
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
Hemen KatılOynanamaz
Çıkış Tarihi2009

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*