Army Rage

Army Rage
Army Rage

Army Rage, 20 Temmuz 2013 yılında yayıncı firma isteği üzerine kapatılmıştır. Firmanın kapatılma mesajı oldukça dikkat içeriyor. Ancak Çin’de üretilen bu oyun TUVASOFT geliştiricisi, neden son verdiğine gelmeden önce tanıtımını yapmak istedik. Jave9 tarafından yayına alınmış, Türkçe dil desteği de vardı.

2 Dünya savaşını ele almış yapısı, ortaya koyduğu sistemi ve PC oyunlarının göz nuru haline gelmişti. Önce kapalı beta sürümü ile 2011 yılında piyasaya sunuldu. Mısır ve çevre ülkeleri oyunun açılışını merak ederek açık beta gününü beklemiştir. Oyun kataloğuna girer girmez maximum indirme sayısına ulaşmış FPS türünde oyundur.

Army Rage Özelliği Nedir?

Müttefiklerin mücadelesinde II. Dünya Savaşı çatışması ele alınmıştır. Çevrimiçi nişancı tarz modeli ile tanınıp, güçlü silahların barındırırdı. Roket atar, topçuluk gibi etkinlikler mevcuttur. Tankları savaşa götür ve ağır makineli tüfekler inşa et.

Grafikleriyle ve canlılığı dikkatleri üstüne toplamıştır. Birkaç geçiş öğesi dışında. Bu da tabi geliştirici tarafından düzenlenen ayrı bir konuydu. Oyunda eksi olarak bakılmış fakat 4 farklı sınıf küçük sorunları görmemezlikten getiriyordu.

  • Assault: Bomba, bıçak ve tüfek kullanma
  • Scout: Keskin nişancı özelliği
  • Support: Sağlık, yedek cephane ve tank silahları
  • Engineer: Hafif makinalı tüfek, roket atarı ve koruma kalkanı

Her biri 4 kişiden oluşan 6 ayrı takım halinde takım oluşturma özelliğe çok zevkli bir ayrıntıdır. Etkileyici bir takım çalışması için, saldırıda silahların kullanımı da önemlidir. Bu yüzden daha dinamik bir oyun deneyimi elde etmek için en iyi sınıfı seçerek silah kullanımına özen gösterebilirsiniz.

Army Rage Neden Kapandı

Türkçe dil desteğiyle oldukça ilgi gören Army Rage, belli başlı nedenlerden ötürü kapandı. Yayıncı ve üst geliştirici mesajında şunları açıklamıştır.

Büyük bir üzüntü duyduklarını ve tüm hizmet içeriklerinin kapatılacağını söylemiştir. 2013 yılının Temmuz ayında Kobalt satın alma devre dışı kalacak, hemen 2 gün sonrasında ise oyun sunucusu kapatılacak dedi. Bu kötü haberi vermek istemediklerini, ancak ellerinde olmayan koşullar neticesinde bu gerçekleşecektir. Ekibinin oldukça geceli gündüzlü uykusuz süreç yaşadığını, şirket ve oyunu kapatmasının zor süreçlerinde sıkıntılara bağlı olduğunu yazdı. Savaş alanında geçirilen süre boyunca oyuncuların zevk aldığını bildiklerini ve mutlu olduklarını belirterek teşekkürde etmiştir.

ÖzellikleriBilgi
Orijinal SitesiDurduruldu
TürMMOFPS
Rol yapmaShooting
PVPBulunamadı
SınıflandırmaBağımsız
MotorORİGO
StilBilinmiyor
GeliştiriciTuyasoft
İlk yayıncısıYACUBA
DurumPiyasada
PlatformWindows
İş Modeliİndirilebilir, Ücretsiz
İndirme linkiOynanamaz
Çıkış yılı:2012
Kapanış tarihi2013
Kapalı beta tarihi:2011

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*