Uzman Firmaların Bitcoin Yorum Haberleri

Kripto haberleri güncel
Kripto haberleri güncel özet

Bu yazımızda 29 Mayıs uzman firmalardan Bitcoin haberlerini sunarak, Bitcoine dair yorumlara bakacağız. Düşüş ve inişlerin birçoğu bu haberlere dayanmaktadır. Küresel açıdan bakmak her zaman iyidir.

Günlük Bitcoin Haberi

Burgerswap geçen ki saldırısında 7 Milyon Dolardan fazla zarara uğradı

Binance Smart Chain (BSC) tarafından işletilen BURGER, Twitter’da yakın zamanda gerçekleşen bir flaş kredi saldırısından 7 milyon dolar zarar gördüğünü duyurdu. BurgerSwap’a göre, 28’inde, saldırgan standart olmayan bir BEP-20 jetonu yayınladı ve onu BURGER ile değiştirdi. WBNB’yi çalmak için kullandı. Bu saldırıda çalınan kripto para birimleri arasında 4400 WBNB, 22.000 BUSD, 2.5 Ethereum, 1.4 milyon USDT, 432.000 BURGER ve 142.000 xBURGER yer alıyor.

Kanada Merkez Bankası Başkan Yardımcısı “Kanada CBDC BTC’den Daha Çok Çıkıyor”

28 Mayıs’ta Decrypt’e göre bir forumda “Kanada Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) Bitcoin’den daha yeşil” dedi. “Şu anda Kanada’da CBDC gereksiz” dedi, ancak “kripto para birimleri yaygın olarak kullanılırsa ve bankaların rolünü üstlenirse, işler değişecek” dedi.

Uniswap kurucusu “UNI likidite madenciliği yakında başlayacak”
CoinDesk’e göre, Uniswap kurucusu Hayden Adams yakın zamanda yaptığı bir röportajda “UNI likidite madenciliği yakında başlayacak” dedi. 18’in başlarında, Twitter’da “uniswap V3 likidite madenciliği akıllı sözleşmesinin yakında yayınlanacağını” söyledi. Sözleşmenin UNI Grants tarafından desteklendiği ve topluluk tarafından geliştirildiği söyleniyor. CoinMarketCap’e göre UNI, 24 saat öncesine göre% 0,6 artışla 27,83 dolardan işlem görüyor.

Ulusal Vergi Servisi kripto para birimi TF kuruyor 

Vergi Kaçakçılığı Tepkisi ve Vergi Hazırlama
Chosun Ilbo‘ya göre, Ulusal Vergi Servisi sanal varlık eğilimlerini araştırmaya adanmış bir görev gücü organizasyonu kurmuş ve işletmektedir. TF, doğrudan Seul Bölge Vergi Dairesi başkanlığına bağlı bir kuruluştur ve şu anda sanal varlık vergilendirme araştırma hizmetleri ve saha araştırmacıları için sanal varlıkla ilgili öğretim üzerinde çalışmaktadır. Ulusal Vergi Servisi’nden bir yetkili, TF ile ilgili “Sanal varlıkların doğrulanması, vergi bilgilerinin toplanması ve vergilendirme vb. için hazırlanan bir kuruluştur” dedi.

ABD’li NFL efsanesi Tom Brady “kripto para birimine yatırım yaptı”
ABD’li NFL ünlü futbolcu Tom Brady, CoinDesk Consensus 2021 konferansı sırasında Sam Bankman Fried FTX kurucusu ile yaptığı röportajda “kripto para birimine yatırım yaptı” dedi. 

Bu bağlamda, “Şahsen ben kripto para birimine çok güveniyorum. Kripto para birimine yatırım yapmak, dünyanın nereye gittiğiyle ilgili bu konuşmanın bir parçası olmak için kendinden emin bir oydu.” Bu arada Tom Brady’nin kripto para yatırımının boyutu bu gün açıklanmadı. Daha önce, Twitter profilinde yüzünün lazerle sentezlenmiş bir fotoğrafını yayınlayarak Bitcoin topluluğuna desteğini gösterdi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao,
CoinDesk Consensus 2021 konferansında şunları söyledi : “Kimse Bitcoin’i kapatamaz.” Bu bağlamda, “Tek bir şirketin Bitcoin’i ve onun altında yatan teknoloji olan blok zincirini kapatması zaten imkansız.

Kripto para teknolojileri ve kavramlarının zaten 500 milyondan fazla insanın kafasında olduğu göz önüne alındığında, hiç kimse bunları yapay olarak silemez veya sonlandıramaz. Bu nedenle eyaletler ve düzenleyiciler blok zinciri teknolojisini ve kripto para birimini benimsemek zorunda.” “Bitcoin ve kripto para birimlerini şimdi reddetmek, Amazon’un 1990’ların başında e-ticarete ilk başladığı zamanki İnternet iş modelini kabul etmemeye benziyor. Kripto para birimi, “para özgürlüğü” sağlamak için vardır, sözlerini kullandı. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*