Uzmanlardan Bitcoin Son Dakika Haberi

Uzman ve ünlü kripto analizcileri 18 Mayıs Salı günü ne dediler. İşte Bitcoin haberleri:

 • Mark Cuban “Gerçek Talebi Yansıtan Kripto Para Birimi Fiyatları”
  Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Dallas Mavericks NBA ekibinin sahibi ve milyarderi Mark Cuban, kısa süre önce tweet attı, “Son kripto para birimi fiyatları , gerçek araçlar ve kullanıcılar gibi gerçek talebi yansıtıyor. Kripto para birimleri giderek daha olgun hale geliyor. Ayrıca tokenlerin / madeni paraların geleceğine yatırım yapmak yerine mevcut talebi giderek daha fazla yansıtıyor. “dedi.
 • Elon Musk “Tesla kendi bitcoinini satmadı”
  Tesla CEO’su Elon Musk Twitter’da “Tesla kendi bitcoinini satmadı” dedi. Kısa bir süre önce Elon Musk, bir Twitter kullanıcısının bıraktığı bir tweet’e “Gerçekten de” cevabını verdi ve “Tesla’nın Tesla’nın sahip olduğu bitcoinleri terk ettiğini öğrenirseniz, mevcut Bitcoin kullanıcıları onu sarsar dedi.
 • Bank of America, Paxos Blockchain Hisse Senedi Ödeme Ağına Katıldı
  Büyük bir ABD bankası olan Bank of America , Bloomberg’in bildirdiğine göre Paxos Blockchain Hisse Senedi Ödeme Ağına katıldı. Raporlara göre, Paxos blok zinciri hisse senedi mutabakat ağı, blok zinciri kullanarak menkul kıymetlerin kapatılması için gereken süreyi günlerden dakikalara indirebilir. Amerika Bankası, son birkaç aydır dahili işlemler yapıyor ve takas odası izni verildikten sonra, müşterilere hedefe hizmet vermesi beklenmektedir.
 • Madencilik havuzlarının% 87,5’i bitcoin ana kök yükseltmesini destekliyor.

Taproot.watch verilerine göre, madencilik havuzlarının% 87,5’i şu anda bitcoin ana kök yükseltmesini destekliyor . Taproot’u destekleyen blokların yüzdesi 11 Ağustos’a kadar% 90’a ulaşırsa, yükseltme bu yılın Kasım ayında etkinleştirilecektir. Taproot, blok zincirindeki tüm işlemleri tek tip olarak görünür ve ayırt edilemez hale getirerek anonimliğini artıran ve Bitcoin’in akıllı sözleşmesini zenginleştirecek bir yükseltme olarak değerlendirilen bir teknolojidir.

 • Bithumb 1.Çeyrek net karı 222.6 milyar kazandı.
  Yonhap Haber Ajansı’nın ilk çeyrekte (Ocak-Mart) yükselişine göre, Kore’nin bitseom işareti operasyonlarında bir yıl önce% 70’in üzerinde net kar olduğu açıklandı. Kore’nin Bithumb hissedarı Bident’in üç aylık raporuna göre, Bithumb Kore’nin bu yılın ilk çeyreğinde K-IFRS’ye çevrilen mali tablolardaki net karı 222.5 milyar oldu. Aynı temelde, geçen yılın ilk çeyreğindeki net kar (12.75 milyar KRW)% 74.6 arttı. Aynı dönemde Bithumb Kore’nin satışları% 14.15 artarak 211.9 milyar won’dan 250.2 milyar won’a yükseldi.
 • Norveç petrol şirketi “BTC’nin liköre dönüşmesi, kaçınılmaz ” Milyon Dolar Görünümü ”
  Bitcoin.com’a göre Norveçli petrol kralı Kjell Inge Rokke, Bitcoin’in ana akım haline gelmesinin kaçınılmaz olduğunu söyledi. “Bitcoin’in büyüyerek milyonlarca dolar değerinde olacağına inanıyorum,” diye ekledi ve “Bitcoin ödemelerini desteklemeyi düşünüyoruz.” Ksel Inge Locke’un, yakın zamanda yeşil teknoloji ve yenilenebilir enerji işini başlatan bir petrol üreticisi olan Aker BP’nin ana şirketi olan endüstriyel yatırım şirketi Aker ASA’da% 70 hisseye sahip olduğu bildiriliyor.
 • Ünlü kripto analisti PlanB, Twitter üzerinden Bitcoin fiyatını tahmin etmek için bir anket düzenledi. “Elon Musk, Bitcoin’i yok etmeye çalışıyor” dedi ve “Aralık 2021’den önce bir BTC fiyat tahmin anketi yapıyoruz.diye açıkladı.
 • Brave, Blockchain tabanlı bir web tarayıcısı olan Blockchain Domain’Unstoppable Domain’Brave‘i destekliyor. Yakın zamanda resmi web sitesi aracılığıyla Blockchain Domain Provider Unstoppable Domain ile bir ortaklık imzaladığını duyurdu. Madeni para piyasasına dayalı BAT şu anda% 8,79 düşüşle 1,09 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin Firma ve Analist Haberleri

 • Paradigm kurucusu “BTC ve Musk’tan bağımsız olarak gideceğim”
  ABD, San Francisco merkezli bir kripto para yatırım şirketi olan Paradigm’in kurucu ortağı Matt Huang, 17.’sinde Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Bitcoin gibi kripto para birimleri Elon Musk Tesla’dır. CEO (CEO) ne olursa olsun, kendi yoluma gideceğim. ” Bu bağlamda, “Elon Musk inanılmaz derecede akıllı bir ulusal hazinedir. Elon Musk’ın bitcoin tutup tutmadığına bakılmaksızın, bitcoin yavaştır ancak istikrarlı bir şekilde ilerleyecektir. ” Ayın 16’sının başlarında Elon Musk, bir Twitter kullanıcısının ayrıldığını söyledi ve “Tesla’nın  sahip olduğu bitcoinleri terk ettiğini öğrenirseniz, mevcut Bitcoin kullanıcıları ona vuracak.” Bir yorum bıraktı. BTC holdinglerini satma olasılığını öne sürüyor.
 • Araştırma “Banka sistemi enerji tüketimi, İki kat oranında
  bitcoin’den fazla” Cryptocurrency medyası Bitcoin.com’a göre, ABD kripto para birimi varlık yönetimi şirketi Galaxy Digital, geçen haftaki “Bitcoin Enerji Tüketimi Raporu” nu “geleneksel bankalar” olarak bildirdi. Sistem tarafından tüketilen enerji miktarı Bitcoin ağı tarafından tüketilen enerji miktarının iki katından fazla. ” Bu bağlamda raporda, “Bitcoin ağı yılda yaklaşık 113,89 Twh enerji tüketiyor. Bu rakamlar, madencilerin güç tüketimini ve madencilik havuzları ve düğümlerinin enerji tüketimini içerir. Bu arada, altın endüstrisi her yıl yaklaşık 240,61 Twh enerji tüketiyor ve bankacılık sistemi her yıl yaklaşık 263,72 Twh enerji tüketiyor. “
 • Tom Lee “BTC fiyatının yıl sonuna kadar:
  125.000 $ ‘a kadar çıkması bekleniyor.” Kripto para birimi konusunda uzmanlaşmış bir medya olan YouToday’e göre, yakın zamanda ABD’li bir yatırım araştırma şirketi olan Fundstrat Global Advisors’ın kurucusu ve baş analisti Tom Lee Bir röportajda, “Bitcoin fiyatının bu yılın sonunda 100.000 $ ila 12.5 milyon $ ‘a yükseleceğini” öngördü. Bu bağlamda, “Tesla artık bitcoin ödemelerini desteklemiyor ve Elon Musk Tesla’nın CEO’su, bitcoin madenciliği sürecinin karbon emisyonu sorununa işaret ediyor, ancak yükseliş bitcoin’in şimdilik devam etmesi bekleniyor. Sektör, gelecekte yeşil enerji çözümlerini benimsemeye odaklanacak. “dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*