Vikings War of Clans

Vikings War of Clans Oyunu
Vikings War of Clans

Vikings War of Clans, Plarium tarafından geliştirilmiş strateji oyun içeriği barındırır. Birçok mobil cihazlarda oynayabileceğiniz strateji geliştirme, birlikleri eğitme yeni yetenekleri öğrenme gibi özellikleri bulunur. 10 Aralık 2015’de oyunun orijinal versiyonu programın adaptasyonuyla oyuncuların karşısına çıkmıştır.

War of Clans, oynarken kendi kabilenizi oluşturabilir, birlikler ve kasaba oluşturma ve şekillendirme işlemi yapabilirsin. Gümüş veya değerli eşya olan altın türevlerini Vikings içinde göreceksiniz. Kasaba yapılarını geliştirmek için çeşitli stratejilere odaklanacaksınız. Kabilelerle yapılan konuşmalara rast gelebilirsiniz.

Vikings War of Clans Hikayesi

Kuzeyin soğuk topraklarında, dinginlik ve merhamet asla yok. Burada, öfke dolu Vikingler sadece fethetmek için yaşayacaklar. Klanlar, kendilerini Krallığın en güçlüsü ilan etmek için kanla dolu bir mücadeleye girişirken, kontlar ise tek arzuları olan düşmanlarından intikam almaya devam ederler. Bu acımasız kan davası, kuzey topraklarının asık suratlı yaşam tarzını şekillendirir. Odin’in gözetiminde, her an hazır olan savaşçılar, cesurca savaşa atılır ve düşmanlarını alt eder. Çünkü onlar için, savaşta ölmek ve layık olanlarla birlikte sonsuza dek Valhalla’da kutlu bir yaşama geçmek, büyük bir onurdan başka bir şey değildir. Bu topraklarda, zaferin lezzeti ve intikamın acısı bir araya gelir.

Vikinglerin hikayesi eşsiz bir şekilde düğümlenerek, oyun formu severlere üst düzey yetenek anlatır.

Sistem gereksinimleri ise, aşağıda belirtilmiştir.

DonanımAsgariTavsiye Edilen
İşletim SistemiWindows 8 ve üzeri (64 bit)
macOS Catalina ve sonraki sürümleri
Windows 8 ve üzeri (64 bit)
macOS Catalina ve sonraki sürümleri
İşlemciIntel Core i3 / AMD AthlonIntel Core i5 / AMD Ryzen 5
GrafikIntel / AMD Radeon / Nvidia GeForceIntel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Hafıza4 GB RAM8 GB RAM
DirectXSürüm 11Sürüm 11
Depolama500 MB500 MB

Klan ve Kişisel Etkinliği

Kişisel etkinliklerde, her kişisel eyleminiz size etkinlik puanları kazandıracaktır. Daha yüksek liglere yükseldikçe daha fazla puan kazanmanız gerekir. Böyle çaba göstermeniz size daha ilginç ödülleri gösterecektir. Kont’a altın, inşa etme süresine %20 bonus gibi öğeler vardır. Bunların yanı sıra, 15 saatlik takviye, öğrenme hızında %20 bonus gibi çok değerli öğeler kişisel etkinlik ödüllerinin sadece birkaç örneğidir. 1-100 arasında bir sıraya gelince altın ödülleri cebe indireceksiniz. Tabi bununla kalmayacak, daha ileri sıralama aldığınız da yüksek miktar altın alma şansın artacak.

Klan etkinliklerinde ise, her klan üyesi etkinlik için klan içinde paylaşılan etkinlik puanları için kazanmaya odaklanacak. Daha yüksek liglere geldikçe daha fazla puan kazanmak gerekiyor. Ancak alınacak ödül daha da fazla artarak çekici duruma gelir. Etkinliklerin bir çoğunda, ödülü elde etmek için en az bir eyleme katılmanız gerekir. Buna bir misal verecek olursak istilacı etkinliği gerçekleşirken en az bir istilacıya saldırmanız veya onun yaşama veda etmesini belirlemeniz gerek.

Vikings: War of Clans – Orijinal Sitesi
Tür:MMORTS
Rol yapmaTarih Oyunları, PvP Strateji Savaşı
PVPEvet
Sınıflandırma:Bağımsız Oyun
Motor:Unity 3D
Stil:Sandpark
Geliştiricisi:Plarium
Durum:Piyasada
Platform:Windows, İos, Android, Mobil cihazlar
İş Modeli:İndirilebilir
Hemen oyna: İndir, Oyna, Tarayıcıda Oyna, Telefon için İndirme
Çıkışı: 2015

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*